Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom átrakni a telefon...

Hogyan tudom átrakni a telefonomról a gépemre a dolgaimat, ha a telefonom elromlott?

Figyelt kérdés
Teljesen használhatatlan. Na most ugye, amikor kábellel csatlakoztatom a laptophoz, a telefonon ki kell választani a fájlok átvitele opciót. De én nem tudok olyat, mert a kijelzője tönkrement. Mégis hogy tudnám akkor átvinni a fájlokat, ha nem tudom kiválasztani a fájlok átvitele opciót? Annélkül csak simán tölti, nem jelenik meg úgy, mint egy adathordozó.

márc. 4. 11:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát igen, sajnos :(
márc. 4. 14:48
 12/18 anonim ***** válasza:
Utólag, illetve képernyő nélkül semmit
márc. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Úgy volt a legolcsóbb, ha kölcsönkérnél valakitől, vagy vennél egy otg kábelt, aztán ha támogatja ezt, akkor egérrel fel tudod oldani.
márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Vannak olyan telefonok, amik képesek képet adni hdmi hub-ra. Ehhez leginkább az kell, hogy a csatlakozója usb 3 bekötésű legyen. Legtöbb alsőló és középkat telónak hiában van usb c csatlakkzója, abba valójában csak a 4 eres usb 2 van bekötve


Persze sokat segítene, ha elárulnád a telefonod típusát, de lényegében most már magad is rá tudsz keresni, hogy a telefonod kezeli-e a hdmi képkimenetet. Illetve nyilván egy egér+bill még érdemes a hub-ra kötni a megjelenítőn kívül.

És akkor elvileg mindent elérsz a telón.


Ha nem ilyen, akkor szerviz... ha nem éri meg, akkor ne is kérj kijelzőcserét. Egy ideoglenes kijelzővel megoldják neked az adatok átmentését, és kész.


Illetve ne hazudozz itt, NEM! Amelyik adatodról nem csináltál már korábban legalább 3 másolatot különféle tárhelyekre (lehet ez a számítógeped merevlemeze, felhőszolgáltató vagy bármi) az NEM VOLT FONTOS!! Oké? Így kezeld a jövöben is az adatokat. Amiről nincs biztonsági másolat az nem fontos, nam baj, ha elveszik. Így. Tehát nem utólag jövünk rá valamiről, hogy fontos lett volna...

márc. 5. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Naja, meg igen. Ha amúgy látod a kijelzőt, csak nem érzékeli az érintést, akkor elég lehet csak egy usb hub is. Egér+számítógép felé leosztva.
márc. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#13: az ilyennél előbb engedélyezni kell az USB hibakeresést, ami jelen esetben szintén lehetetlen.

#14: részben nem értek egyetek. Nagyon sok olyan ember van, aki pótolhatatlan dolgokat tárol akár telefonján, számítógépén, laptopján, és nincs róla egyetlen másolata sem, mert nem akar foglalkozni vele, a vak szerencsében bízik, hogy nem történik semmi.

márc. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Pfuuu ennek nincs HDMI kimenet, egeret sem lehet csatlakoztatni. És igen, én is a hanyagságból nem tároltam máshol a fényképeket. Gondoltam, hogy nem is szükséges. Huawei P Smart Z.
márc. 5. 20:54
 18/18 anonim ***** válasza:

Tud usb otg-t a mobilod, tudsz hozzá egeret és külső merevlemezt vagy pendriveot is csatlakoztatni, akár egyszerre is egy usb hub segítségével.

De elég lesz egy egeret csatlakoztatni, majd telepítsd a Total Commandert és hozzá a Google drive plugint, utána át tudod másolni az adatokat.

márc. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!