Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lg monitor villogás?

Lg monitor villogás?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Volt egy lg monitorom amit sokáig használtam, egyik napról a másikra azt csinálta hogy nem adott képet. Folyamatosan a logó villogott, mint mikor bekapcsolod sokszor ki-be. másodpercenként villogott az LG logó de semmi áron nem kapcsolt be.

Lecseréltem a monitort egy jobb LG monitorra pár hónapja eddig ment meg minden, erre kb fél hónapja azt veszem észre hogy ugyanezt csinálja csak kis idő múltán bekapcsol.

Eleinte villogott kb 5 percet és adott képet, mostanra van hogy 1 óra után ad képet.

Nem tudom mitől lehet ez. Nem lett másik konnektorba dugva, ugyanaz az adapter. Ha kihúzom VGA kábelt és nem csatlakozik pc is ugyanúgy villog. Mitől lehet ez? Mit lehet tenni? Nem akarok mégegy monitor venni


márc. 5. 07:26
 1/4 anonim válasza:

Szar az adabter.

Nekem is lg van de ebbe bele van èpítve a tápegysèg, nem tudom mièrt jó a gyártóknak hogy mostanában külön adabter van a monitorokhoz.

márc. 5. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor első körben próbáljak egy új adaptert beszerezni?
márc. 5. 07:52
 3/4 anonim válasza:
Pontosan
márc. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon tápgondnak tűnik.
márc. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!