Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek megbízható az A....

Ästher kérdése:

Szerintetek megbízható az A. W. Surveys oldal?

Figyelt kérdés
Továbbá, hogy van-e valaki, aki már próbált az oldalról Paypal-ra vagy Alertpay-ra pénzt utalni, és megkapta-e a pénzt??
2011. máj. 13. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kész Átverés!
2011. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Miért, te már próbálkoztál vele, és nem érkezett meg a pénzed a paypalra vagy alerpay-ra?


Én egy internetes otthon végezhető munka kapcsán regisztráltam az oldalra, ennek a munkának az a lényege, hogy az én awsurveys-s linkemre kattintva regisztráljanak az oldalon minél többen, és hogy ugye minden ember után kapok +1,25 dollárt! Ezek szerint nem fogok hozzájutni a pénzemhez??

2011. máj. 13. 12:47
 3/5 anonim válasza:
Én is most regisztráltam.. Kiváncsi leszek, hogy ez átverés lesz e.. Remélem nem bár én tuti nem fogok ebbe belefizetni semmit..
2011. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én belekezdtem.. Kíváncsi leszek.

Semmit nem vesztek vele alapon kipróbáltam, remélem nem átverés.

2011. aug. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lollesz válasza:
Na azóta vannak már tapasztalatok? Én most találkoztam ezzel, de még nem döntöttem el, hogy regisztrálok-e.
2012. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!