Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megbízható-e a PiXmánia.hu...

Megbízható-e a PiXmánia.hu oldal? Www. Pixmania.hu/hu/hu/home. Html

Figyelt kérdés

Rendeltetek már tőlük? vagy ránézésre rendelhetek náluk 80-100 ezerért? Esetleg tudtok ennél olcsóbb oldalt, ahonnan PC alkatrészeket lehet rendelni? (ami már bevált)

Köszi.


2010. jún. 7. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt találsz pár véleményt:

[link]

2010. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
PC alkatrészben nagyon drága... Én autórádiót vettem tőlük (nem egy gagyit, Kenwood). Kicsit drága, főleg a szállítás, mert nem Magyarországról szállítanak, hanem Németországból vagy Belgiumból. De pontosan azt küldték, amit megrendeltem.
2010. jún. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a PCX, vagy edigital áruházaiban rendelek, de igazán nem is szokott fontos lenni, hogy honnét van. Az olcsobbat.hu-ról böngészek és az olcsóbb üzlet nyer. A Pixmania-ról idáig egy Philips ébresztőórát rendeltem, ami hibásan érkezett meg, és 1,5 hónapig tartott mire kicserélték, ráadásul drágább volt mint a többi webáruházban. Ettől ugye még nem biztos, hogy rossz. Nem járhat mindenki egyformán jól. Viszont más ismerőseim szoktak panaszkodni a Pixmania webáruházra, hogy nagyon drága, lassú, és nem mindig hibátlanok a termékek.
2010. jún. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

pixmania EGYÁLTALÁN nem megbízható. Tékozló homár is tele van vele, hogy mennyi ember b*sztak már át,...


pixmania egy kis sufnibiznisz párizsban, ahol a csórikám a nap végén összeírja a rendeléseket, befut a nagykerbe, megveszi, és szétpostázza.

2010. jún. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, kaptátok a + okat :) nem rendelek tőlük, nem kockáztatom a pénzt és időm sincs arra, hogy hetekig levelezzek valamiért.

Köszi.

2010. jún. 7. 19:21
 6/7 anonim ***** válasza:
Huh de nagy szerencsém volt! Tőlük van a Dracula PC házam és csak egy napot késtek.
2010. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 kacsacsirke válasza:
2012. jan. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!