Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Xp indítási probléma?

Xp indítási probléma?

Figyelt kérdés

Üdv!

A napokban vettem pár új alkatrészt a számítógépembe: Asus p5g41t-mlx alaplap

intel e3400 2.6 dual cpu

2gb ddr 3 ram

egyenlőre még csak integráltról videókártyáról fut.Összeszereltem és elindítottam a számítógépet. A dvd írót/olvasót és a merevlemezt szalagkábellel kötöttem össze az alaplappal.

Miután bekapcsolom a számítógépet, kiadja az alaplap ˇborítójátˇaminek az alján írja hogy del-et gomb BIOS-ba lépés(szokásos).Ezután ha továbblépek ez az üzenet fogad:

Reboot and Select proper Boot device or insert Boot in selected Boot device and press and key...

A szalagkábeleket már fordítva is kipróbáltam hogy nem dugtam-e rossz helyre,de semmi. A merevlemez felpörög amikor elindul a számítógép .Nem vagyok jártas a dologban,hogy ilyenkor kell-e valamit beállítani a BIOS-s ban,de elméletileg el kéne indítania az xp-t.Ez nem történik meg .Már átállítottam hogy, cd-ről bootoljon először és telepítőlemezt helyeztem be de ugyan ezt történt!Merevlemezről sem indítja el az xp-t!

Válaszokat előre is köszönöm!


2011. okt. 9. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy indítsd el a gépet, hogy behelyezed a Windows telepítő lemezét.
2011. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Úgy is próbáltam beraktam a lemezt,és újraindítottam a gépet.
2011. okt. 9. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!