Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet ez, a probléma?

Mi lehet ez, a probléma?

Figyelt kérdés
Néha le fagy a gépem,gondolkodom mi is lehet,de nincs megadott idő pont mikor,csak néha fogja és lemerevedik a kép,de van olyan is hogy nem fagy,mitől lehet mert már gondoltam videókártyára,memóriára,vagy driver re,vagy winchesterre,meg egy kis belső takarításra.De újraindís után semmi hibát nem ír ki.
2011. okt. 12. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedd le CCleaner-t és tisztítsd meg vele a gépet. Ha nem értesz hozzá akkor ne pipálj ki mindent, csak azokat hagyd meg amik alapból pipán vannak.

Szedd le Advanced System Care 4-et és azzal tisztogasd. Van egy nagyon mellékprogramjuk, a SMART RAM 2.0. Ezt állítsd be úgy hogy mindig fusson.

Másik rendszertuning/tisztító eszköz a System Mechanic. Állítólag az is nagyon jó.

Valamint nyiss egy "Futtatás"-t és írd be hogy "msconfig" és szedd ki a feleslegesen induló programokat. Advanced System Care-ben is van ilyen eszköz. Startup Manager néven.

Nézd meg hogy nincs-e tele a géped spyware-ekkel.

2011. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg rakd újra a rendszert és frissíts drivereket.
2011. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nvidia driver miatt nem lehet vajon a fagyás mert mikor átrendezem az ikonokat fagyás újra indítás után vissza rendeződnek ahogy voltak
2011. okt. 12. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!