Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a leggyakoribb problémája...

Mi a leggyakoribb problémája a számítógépnek, ha recseg a hangszóró, majd lefagy a gép, esetleg újraindul?

Figyelt kérdés

milyen alkatrész problémájának a tünetei lehetnek ezek általában?

alaplap, táp, proci?



2012. ápr. 2. 11:46
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

nem tudom van e köze a recsegésnek az újrainduláshoz és fagyáshoz, de a videókari csatijánál szikrázott meg büdi is volt, de már előtteis volt újraindulás és fagyás korábban is, csak remélem h nem a táp okozott máshol is esetleges zárlatot

memó tesztet futtatok megint, megnézek egy másik hangkártyát is, meg a kondikat tüzetesebben leellenőrzöm, és a tápot is megvizsgálom, bioszt kéne frissíteni, de azt nem merünk, mert hátha attól száll majd el az alaplap

2012. ápr. 2. 17:28
 12/14 A kérdező kommentje:
integrált hangkarit meg letiltom addig, hátha az zárlatos
2012. ápr. 2. 17:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Át kellene húzni a belső kábeleket, láttam már ilyet, nagyon poros volt a gép és zárlatos lett. Magával rántotta a tápot és majdnem mindent.
2012. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

kitisztítottam

korábban is meg múlt héten is

csak táp okozhat túláramot vagy tv tuner is?

nem csak filmnézés közben vagy böngészésnél recseg a hangszóróm, és nem melegszik túl a procim se, kb max 50 fokon van böngészés meg videónézés közben is

és néha volt h lement az áram, akkor az ingadozásnál újraindul a gép vagy kikapcsol az is okozhat zárlatot gondolom

de kondik nem puposak és semmit nem láttam szétolvadva vagy feketedve, se szaga nincs

vagy lehetnek kiszáradt kondik is?

a pasztázás meg elemcsere megvolt,

op rendszer is többféle volt telepítve próba képpen

formáztam is

hangkarinál kábelt igazítom akkor nem recseg, de ha tunernél akkor igen, ezek szerint nem alaplapi hangkártyával van gond, mert én olyat használok, meg az is tuti h hangfallal sincs gond mert nem rég vettem, és cseresznye fából van, az meg amugyse szokott recsegni nagyon

memória teszt jó lett minden foglalatban, és azok nem régiek, van rá gari

meg nincsen gépem túlterhelve mer nem játszok, meg filmet is ritkán nézek rajta, zenét se hallgatok, csak netezek max

meg minden kompatibilis csati alapján is meg teljesitmény szerint is

kábelek nincsenek megtörve

max még másik procival, másik táppel kéne megnéznem

kép nem csúszik össze, nem túnik el, szal videókarival tuti nincs gond, de az is lett tesztelve mint már írtam korábban,

viszont korábban mikor videókártya foglalatnál bütykölt valamit párom, asszem monitor kábelt dugott be ott szikrázott valami, meg büdi is volt, de ha kártyának baja nincs a csatinak még lehet, az viszont alaplapon van

de nem tünt sérültnek utána

szal kép az fasza rajta

egyedül film inditáskor ugrál a kép, de csak akkor, az fiszont inkább op rendszer gond lehet szerintünk

bioszt még nem mertünk frissíteni

2012. ápr. 2. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!