Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ráteszem a gépemet alvó...

Ráteszem a gépemet alvó állapotra /készenlét/ . De kb fél perc mulva automatikusan visszakapcsol magától! Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

2012. szept. 2. 12:03
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és Windows XP Professional van a gépben
2012. szept. 2. 12:04
 2/8 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy egy ütemezett feladat aktív és az ébreszti fel?
2012. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
skype lehet?
2012. szept. 2. 12:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát attól függ ha esetleg írnak akkr talán ! de ha csak fut a skype akkor kétlem ha csak nem valami frissítési folyamata van!
2012. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

pedig más nem fut.

találtam valamit, nem tudom, az nem e egy trójai vírus.

az Advanced System Care írta ki. itt a kép róla: [link]

szerinted mi ez?

2012. szept. 2. 12:21
 6/8 anonim ***** válasza:
ezt nekem is kiszokta dobni az ASC az semmi csak az ellenörző folyamt átfut rajta ha elsőnek talált ilyet akkor azt törli de általában a többi keresésél is kidobja akkor már az nincs ott!
2012. szept. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

és amúgy jó program az Advanced SystemCare?

most futtatom a mély ellenőrzést, és valami 9000 hibát talált

2012. szept. 2. 12:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Az advanced system care egy igen megbízható program bár ahogy látom te az egyik legújabb verziót használod azt nem tudom hogy az ingyeneset vagy a fizetőset de az most mind1 én az advanced system care 3-mat használom pro verzió szerintem megbízhatóbb mint az új verziók ha irsz egy üziit küldök linket teljes verzióhoz!:D
2012. szept. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!