Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítség! Mi lehet a baj?...

Segítség! Mi lehet a baj? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Barátom gépéről van szó. Mindig csak úgy sikerült neki feltenni oprendszert, hogy valaki elvitte a HDD-t és rárakta a saját gépéről, majd visszahozta és visszarakták az ő gépébe és úgy ment. A saját gépéről nem tudja újrarakni a gépet, mert miután felmásolja win7 telepítő a fájlokat újraindítja a gépet és utána csak megy a gép, monitoron no signal és ennyi. Most az én gépemről raktuk fel hdd-re a win7-et, nálam elindítottuk hogy megy-e és tökéletesen ment és visszavittük beraktuk és először működött, majd telepítette a drivereket és kérte h indítsuk újra és megtettük és utána megint ez volt mint feljebb írtam, sötét képernyő és semmi. És eddig nem volt ilyen, amikor visszahozták és betették.


Mi lehet a baj?



2012. nov. 5. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az is csoda, hogy más gépén telepített oprendszer elindult az ő gépén. De ezek szerint már ez sem működik. Az bőven lehet a hiba oka, hogy nem a sajáton telepítették fel...
2012. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

és valami megoldás van erre a problémára?

formázzam le fullra a hdd-t vagy mit csináljunk?

2012. nov. 5. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Azon kéne telepíteni, amelyiken használni fogják. A formázásnak ehhez semmi köze. Lehet hogy ez a módszer XP esetén működöt, de WIN7 esetén nem és nem hiszem, hogy volna más megoldás, mint azon telepíteni ahol működni fog...
2012. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez a baj, hogy ott is próbáltuk telepíteni és közben ugye párszor újraindítja a gépet és akkor is ezt csinálta (sötét monitor)
2012. nov. 5. 21:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát lövésem sincs, de a hiba oka lehet bőven az amit írtam. Megoldás... Hmmmm
2012. nov. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!