Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Concorde tab one miért nem indul?

Sanyika007 kérdése:

Concorde tab one miért nem indul?

Figyelt kérdés

Kettő hónapja vettem egy Concorde tab one készüléket ajándékban. Tesókám büngyürgetése és a play áruház jóvoltából minden féle dolgot telepítgetet rá... A lényege,hogy valamiért a bekapcsolás után nem tölt be.

Megjelenik a logó az ennyi tovább nem idul a gép. Mellesleg a gari pairt is elbarmolta... Szóval házilag hogy tudom a gépet életre kelteni?


2012. dec. 18. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A "hangerő fel" és a bekepcsoló gombot nyomd egyszerre. Bejön egy menü, szerintem a wipe data-factory reset-re menj. Ez abba az állapotba teszi vissza, ami a vásárláskor volt. A telepített programok eltűnnek, a rámásolt filmek zenék, stb azok megmaradnak.
2012. dec. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon okos volt fent leitak és lásd csodát a formatálás után tökéletesen müködik a gép. Már csak az lenne a kérdésem, hogy adat kábellal hogy tudok ájlokat másolni ugy, hogy közben a windows 7 ne kérdezen, illetve egyes fájlokat nem hajlandó átmásolni a tab belsömemoriájába...
2013. jan. 9. 10:52
 3/8 anonim válasza:
Nekem az újraindítás után is csak a logót tölti be.Miért?
2013. máj. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nálam is ugyan ez a gond, sőt, a menü sem jö elő. :(
2013. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.. bekapcsol a tablet, majd az ANDROIDOS logónál tovább nem tölt be, hiába nyomom egyszerre a hangfel,bekapcs gombot fogja magát és kikapcsol... és valamiért hangosan súg. :( S.O.S!
2013. okt. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kikapcsolt állapotban használd a hangerő LE + Power gomb kombinációt.

/lehet, hogy a FEL is jó/

2013. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Concorde tab Rokee ugyanúgy nem tölt be :/és ezen nincs hangerőszabályzó gomb.Ezzel mit tudok tenni hogy működjön? :D
2013. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olvasgatsz, ha nem találsz megoldást, megkérdezed:

[link]

2013. dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!