Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP nyomtató és Windows 8...

HP nyomtató és Windows 8 kompatibitási probléma? Van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Új laptopot vettem nemrég. A Windows 8 operációs rendszer van rajta, amit nagyon megszerettem, nem szívesen cserélném le. A nyomtatónat a hozzá adott DVD-vel szerettem volna telepíteni, ami egyébként biztosan működik, a régi gépen nem volt vele gond. Viszont itt kiírta, hogy a W8 nem támogatott operációs rendszer, ezért nem tudja telepíteni. Fontos lenne pedig, mert alapjáraton rengeteget scannelek és nyomtatok. Szóval van olyan megoldás, hogy a meglévő nyomtatómat a W8- as géppel használni tudjam? A válaszokat előre is köszönöm.

2013. jan. 10. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
..
2013. jan. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos választ! Nem vagyok egy számítógépzseni, de tudtommal ez az oldal azért van, hogy kérdezhessünk. Kérlek, hogy ilyen választ ne adj a kérdésemre, ha nem tudsz okosabbat, inkább ne írj semmit. Köszönöm



........

2013. jan. 10. 23:13
 3/15 anonim ***** válasza:

@powe_r: Figyelj, ha nem tudsz egy értelmes választ írni, akkor miért írsz?


Milyen nyomtató?

USB-s esetén dugd rá a gépre és nézd meg felismeri-e, valószínűleg fel fogja, vagy ha mégsem, akkor tedd be a DVD-t és a drivernek a keresési helyét állítsd be a dvd olvasóra. Ha minden jól megy fel fogja ismerni, vagy felajánlja, hogy a "régebbi" Wines drivert teszi fel. (De nem garantálja a működését stb... De menni fog valószínűleg.)


Ha hálózati, akkor kicsit macerásabb, ott a nyomtató kösd rá, majd Vezérlőpultban a "Hardver és Hang" résznél nyomja az eszköz hozzáadása menüpontra. Ez töltöget szépen, de ha jól rémlik megtalálja a hálózati meghajtót. Drivert az előzőhöz hasonlóan fel tudod tenni, ha kell neki.

2013. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 tam623 ***** válasza:
90%

A HP weboldalán nézd meg, kompatibilis-e Windows 8-cal

Laserjet: [link]


Tóth András

Microsoft Magyarország

2013. jan. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindkettőtöknek. USB-s, szóval megpróbálom azt, amit javasoltál. :)


Két zöld kezecskét is nyomtam, még egyszer köszönöm!

2013. jan. 11. 19:13
 6/15 A kérdező kommentje:

NEM MŰKÖDIK!


Csatlakoztattam USB-vel, és mivel nem ismerte fel, beraktam a telepítő CD-t. Ugyanazt írta ki, mint a múltkor. Az ön operációs rendszerre nem támogatott, cserélje le W7-re, XP-re vagy Vistára. Vagy telepítse a szoftvert másik számítógépre. Hát kösz!

Igazából elég sürgős lenne nyomtatnom, amit ideiglenesen meg tudok oldani máshogy, de a mindennapokban szeretném a saját gépemet és nyomtatómat használni. Miért nem szeretik egymást?:(

Segítséget előre is köszönöm:)

2013. jan. 11. 19:23
 7/15 anonim ***** válasza:

Majd ha it a GYK n a fejlesztők csinálnak egy olyan funkciot hogy a kérdést megtudjam jelölni mert pl: utánna nézek vagy ép egy másikkal vagyok el foglalva akkor


nem :)


...


rakom be ezeket a jeleket

2013. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

A kérdésre a válasz :))


Először is kéne a nyomtató típusa !!

másodszor a kérdést ugy rakjad fel hogy van egy (hp 56ft_88)

as nyomtatom amihez nincs win 8 as driver


Az orvos se műt meg téged interneten vagy telefonon keresztül!!

2013. jan. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A Win7-es drivert is rá lehet kézzel erőszakolni a Win8-ra.

Nekem is így ment fel az Epson nyomtató drivere és gond nélkül működik!

2013. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a kioktatást, az orvos valóban nem műt interneten. Nem is azt kérem, hogy buheráljátok meg a Windows 8-omat onnan a ti gépetekről, hogy működjön, hanem tanácsokat szeretnék. Köszönöm


A nyomtatóm típusa: HP Deskjet Ink Advantage 2515 All in One


21:12-es a kézzel ráeőszakolás pontosan mit jelent?

Köszönöm

2013. jan. 11. 21:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!