Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP nyomtató és Windows 8...

HP nyomtató és Windows 8 kompatibitási probléma? Van rá megoldás?

Figyelt kérdés
Új laptopot vettem nemrég. A Windows 8 operációs rendszer van rajta, amit nagyon megszerettem, nem szívesen cserélném le. A nyomtatónat a hozzá adott DVD-vel szerettem volna telepíteni, ami egyébként biztosan működik, a régi gépen nem volt vele gond. Viszont itt kiírta, hogy a W8 nem támogatott operációs rendszer, ezért nem tudja telepíteni. Fontos lenne pedig, mert alapjáraton rengeteget scannelek és nyomtatok. Szóval van olyan megoldás, hogy a meglévő nyomtatómat a W8- as géppel használni tudjam? A válaszokat előre is köszönöm.

2013. jan. 10. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

[link]


:))

kiválasztod a win8 32 vagy 64 bitest attól fűgg hogy milyen win 8 van a gépen és a többi már jön magától

2013. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, sikerült telepíteni, és elnézést az előbbiekért.


DE VAN EGY GOND: a papírra egyáltalán nem olyan méretben nyomtat, mint ahogy akarom. az előbb kb. gyufafej méretű o-betűket nyomtatott ki, aztán valamit átállítottam, és olvashatatlanul kicsi lett. Pedig 11-es betűtípus van beállítva, a másik géppel tök jól működött. Ja és gondolom az oldalbeállítással van a gond, mert az oldal jobb és alsó részére 5 centis sávban nem nyomtat, annak ellenére, hogy a fájlban van ott szöveg.

Elkeseredtem. A válaszokat előre is köszönöm

2013. jan. 11. 22:44
 13/15 anonim ***** válasza:

Nyomtató fej igazítást kell csinálni

a nyomtató tulajdonságaiba megtalálod az egyéb beállításokkal együtt!


Semmi gond emberek vagyunk :)

2013. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Ó, szerencse, hogy megoldódott magától, ezt a nyomtatófej-igazítást sikerült elkerülnöm. Egyszer csak azt vettem észre, hogy harmadszorra jól nyomtat.

Tehát most tökéletesen működik, a segítséget még egyszer köszönöm:)

2013. jan. 12. 13:53
 15/15 anonim ***** válasza:
nincs mit :))
2013. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!