Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy számtech boltban körülbelü...

Egy számtech boltban körülbelül hány nap/hét mire kipróbálják a beadott használt hardvert?

Figyelt kérdés
Mert én beadtam az üzletbe (vga,proci,ram) 2-3 hét eltelt, azóta voltam bent, mondták hogy még nem nézték meg, újabb másfél hét telt el, nem hívtak, aki csinált már ilyet annak mikor nézték meg, mert gondolkozok hogy más boltba kéne beadnom, vagy én lennék türelmetlen?
2013. febr. 27. 14:54
 1/4 Komplikato ***** válasza:

Ha a boltban vetted és 3 munkanapon belül vitted vissza, akkor azonnali csere vagy KP járt volna. Ha garancia időn belül elromlott és visszavitted, akkor 15 munkanap (ez valós időben 15-20 nap!) áll rendelkezésükre, hogy javítsák, cseréljék a berendezést ... ha nem tudják akkor KP vissza!

A 15 munkanapot ki tudják tolni sokkal többre HA adtak csere készüléket!

Ha nem garanciális és ennyit tökölnek vele, akkor vidd el egy értelmesebb szervizbe! Ha garanciális akkor meg cseszegesd őket élőben vagy telefonon naponta!

2013. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Félre értesz, vagy én fogalmaztam rosszul!


Szóval van felesleges (vga,proci,ram) amit nekik eladok! Ők megnézik hogy működik e, és utána mondanak rá fix összeget, ha minden jónak találnak, a termékeket nem onnan vettem!

2013. febr. 27. 15:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Jah és már nem garanciás egyik sem.
2013. febr. 27. 15:02
 4/4 Komplikato ***** válasza:
Akkor nem értem, az ő érdekük, hogy minél élőbb eladják a cuccot, hiszen mennél többet várnak annál kevesebbet fog érni. :(
2013. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!