Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudtok a különböző márkájú...

Gogreg kérdése:

Mit tudtok a különböző márkájú laptopokról?

Figyelt kérdés

Elég sok grafikai tervezéssel foglalkozom, amihez szeretnék új laptopot vásárolni.


Apple-t sajnos ebben a kategóriában már nem tudom megfizetni (700E ft fölött), így marad egy erős konfiguráció (kb 400E-ig).

Elég magasra tettem a mércét, (Cor-i7 proci, min2GB video, min128GB SSD + 1TB HDD, 8-16GB Ram, min 15,6" kijelző, 1920x1080) aminek következtében úgy tűnik, csak kompromisszumok árán fogom megtalálni amit keresek, mert a gyártók ilyet nem nagyon készítenek.

Ami tudásban minden téren megfelelne az egy ACER gép lenne, némi tuningolással egy LENOVO aztán némi lemondással egy ASUS.


Próbáltak még rábeszélni egy Samsungra és egy Fujitsura, de itt is lemondások jelentkeznek, ráadásul utóbbi SIEMENS-es elődjével speciel elég rossz tapasztalatom van.


A kérdésem az lenne, hogy Ti mint más felhasználók, hozzáértők milyen tapasztalattal rendelkeztek a fenti márkák (felső kategóriás) gépeivel kapcsolatban?


Szabad megvenni egy ACER-t, LENOVO-t stb-t?

(szeretném ha nem csak 2-3 évig maradna egyben a gép :) )


Köszönök minden véleményt és hozzászólást!



2013. aug. 13. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:

NAGYVONALAKBAN, erős túlzás mellett (hiszen minden márkának vannak jobb és rosszabb szériái):


Amit én SEMMIKÉPPEN nem vennék:

- Acer

- Sony

- Fujitsu

- HP

- Egyéb noname vackok

- Samsung


Amit vennék:

- Asus

- Dell

- Apple

- Lenovo

2013. aug. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A jelenlegi meg bízhatósági és support minőség miatt ezt a sorrendet mondanám tapasztalataim szerint....

Dell,Toshiba,Lenovo,Asus a többit inkább nem

2013. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én Lenovo Y500-at vettem Core i7, Geforce 650m 2GB GDDR5 SLI!!!, 16 giga Ram.


Van SSD-s verziója is, illetve kijött az újabb verziója a Lenovo Y510-s.


Megvagyok vele elégedve, de az SLI csak Windows 8 alatt működik.

2013. aug. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!