Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Le szeretném tölteni a New...

Le szeretném tölteni a New Moon Filmet ingyen. Magyar felirattal (mer ugye még csak felirattal van ) de nem nagyon találok olyan oldalt ahol ne kéne több száz forintos regisztrációs sms-t írni. Valaki ilyen linket tud?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 21:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Normális felirat nincsen, és még csak mozis felvétel van ami egy kalap szar. Szerencsédre most indult a moziban, még elmehetsz megnézni.
2009. nov. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egy hete volt a premier adás...hogy akaord te ezt LEGÁLISAN letölteni?! gondolkozz már :-) főleg úgy, hogy nem akarsz érte fizetni.. probálkozz úgy 1 honap mulva :-)
2009. nov. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!


audió és videó anyag letöltése Magyarországon LEGÁLIS.

2009. nov. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

én ma töltöttem le ingyen, állítólag ez a legjobb minőség a neten, a többi rossz. felirat is jó hozzá, a hang nem a legtökéletesebb, de akkor is Újhold :)

Innen gyorsan jön le:

part1 *****

part2 *****

part3 *****


Felirat:

*****


és mikor letöltötted mind a 3 részt, az elsőt kell kibontani, lesz egy divx fájl, és a felirat fájlnak ugyanannak kell lennie mint a filmnek, pl a film: újhold, akkor a felirat fájl újhold.srt , egy mappában kell lennie mind2nek!

amúgy ha a linknél nem jön elő, akkor a jobb felső sarokban lévő skip-re kattintasz! remélem tudtams egíteni!



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. nov. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%
22.03 > Biztos, hogy nem legális. Sehol nem legális. Minden torrent oldal illegális. Minden BCDC program illegális. Szerintem marhaságot írtál. Miért nem lehet filmet sehonnan letölteni kivéve torrentről, és miért kéne fizetni érte ha legális lenne a letöltés? Egészen biztos, hogy marhaságot írtál, ha tévednék bocs pisz respekt.
2009. nov. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

annyira szégyen és olyan tré dolog h ilyen türelmetlen vki

ha megakarod nézni go mozi semmi értelme holmi camos verziót leszedni

sztem hülyeség mert ilyenkor lehet csalódni mikor " jaj újhold nyenyeny" és megnézi de élvezhetetlen és hát azt mondja h szar film mert hát minőség miatt :S


nem értelek titeket és is alig várom h megnézzem de nem töltöm le a cammos verziót mert vagy moziban nézem vagy várok míg kijön jó minőségben ennyi^^

2009. nov. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
utolsó válaszoló, nem nagyon értelek.. én az alkonyatot kamerásban néztem meg először kb 10x, és csak utána tudtam menni moziba. ugyanúgy tetszett a nem túl jó minőségis, mert nem a minőséget néztem, hanem a történetet, a szöveget, az érzelmeket, nem tudom elmondani.. :D aki szeretné megnézni ingyen, az nem 'nyenyenyézik' a minőség miatt,én se nyenyenyéztem,pedig a sarokba is oda volt égetve az A betű... xD
2009. nov. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
arról nem is beszélve, hogy sok ember nem nagyon tudja megtenni, hogy elmegy a moziba, mert nem teheti meg anyagilag. tudom nem sok az 1500-2000 ft, de fontosabb dolgokra megy el a pénz, és akkor inkább letöltik ingyen..
2009. nov. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a www.moovie.hu -t ajánlom.
2010. ápr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!