Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A lol nem megy tovabba rengete...

A lol nem megy tovabba rengeteg web oldal nem indul el valoszinu valami evel a tanusitvanyal van baj de nem tudom mi ez. Tovabba lent meg van a kerdes! Aki tud segitsen mivel lehet ne ezt meg oldani Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Lenne 1 kis gondol van a league of legends jatek amit mikor inditok nem Onlinet ir a szerver statusnal hanem "undefinede"t ra kerestem a netten es ra jottem ha be irom a "thereisnourflevel" kodot akkor Onlinet fog ki irni es el tudom inditani


De amint be irom a kodo ki ad 1 "biztonsagi figyelmeztetest" abalakot ad ki amiben le irja hogy "A lap megtekintese biztonsagos kapcsolatot igenyel,a kiszolalo hitelesitesevel" "A hely tanisitvanykiallitoja nem megbizhato vagy ismertelen.Folytatja?" Igen Nem valasz es a tanusitvany meg tekintese..


Tovabba a lol ki irja hogy a lol szerver nem mukodik es 3 linket amibol 1 nem is megy.



Feltelezem hogy most tettem ujra a windowsot es a windows 1 30 napos trial volt amit meg probaltam meg crackelni ami sikerult de nem aval a modszerrel amit meg 1 evvel ezelott csinaltam. Aki tud kerem segitsen amit nem ertetek kerdezzetek ra es jobban le irom meg nem volt ilyen es mi lenne a leg egyszerubb modszer gondolom az ujra instalalastol helyre jonne vagy nem ?



2014. márc. 17. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
böngésződ ? milyen hibát ír ki pontosan?
2014. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

A kapcsolódás sikertelen


A Firefox nem képes kapcsolatot létesíteni a(z) euw.leagueoflegends.com helyen lévő kiszolgálóval.


A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár perc múlva.

Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati kapcsolatát.

Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.



vagy egy olyant ahol meg kerdi hogy biztos szeretneme de ha mar 1x ra katintok hogy engedelyez es tobszor nem kerdi azon az oldalon .

2014. márc. 17. 19:07
 3/8 A kérdező kommentje:
de mi ez a tanusitvany mivel valamivel evel van a baj nincs le jarva az biztos mivel ma lett ervenyes matol is van ez a baj es egesz 3013 kor lesz vege
2014. márc. 17. 19:10
 4/8 A kérdező kommentje:

es meg ezt irja ki a netten de mar a Facebook se megy a chat feszt fagy ki


Ez a kapcsolat nem megbízható


Azt szerette volna, hogy a Firefox biztonságosan kapcsolódjon a következőhöz: translate.google.hu, de nem garantálható, hogy a kapcsolat biztonságos.


Általában a biztonságos kapcsolat létrehozásakor a webhelyek megbízhatóan azonosítják magukat, hogy bizonyítsák, hogy a felhasználó jó helyen jár. Ennek a webhelynek viszont nem ellenőrizhető az azonossága.

Mit tegyek?


Ha általában probléma nélkül tud kapcsolódni ehhez a webhelyhez, akkor ez a hiba azt jelentheti, hogy valaki leutánozta a webhelyet. Ne folytassa.



ezt eppen a google forditonal irta ki

nem tudom mi van 1 kerdes 1 ujabb instalalasnal ez hejre jon nem?

2014. márc. 17. 19:29
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]



képen az érvényesítés gombra katt és a tanusitvány hitelesítés kockából vedd ki a pipát

2014. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez nekem be van pipalva :(
2014. márc. 17. 21:00
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor ne legyen
2014. márc. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg magyarul helyesen írni előbb.:)
2014. ápr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!