Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kép tükrözés, windows 7?

Kép tükrözés, windows 7?

Figyelt kérdés
Windows héten a normál képnézegető programnál, nyomtatásnál, hogy tudom beállítani a kép tükrözését? Fényképes pólót szeretnék vasalni és ahhoz kéne fordítva nyomtatni. Köszönöm szépen a válaszokat. :)

2014. júl. 21. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Bemásolod a Paintbe, megfordítod, és elmented újra:)
2014. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
Paintben megfordítod, aztán kész. Az mért nem jó?
2014. júl. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert nem elfordítva kell azt el tudom forgatni, hanem tükrözni, mert csak úgy a jó.
2014. júl. 21. 22:22
 4/12 anonim ***** válasza:
Kedves barátom: kijelölöd az egészet ctrl+A -val ,ha nincsen, jobb klikkel rámész, ozt' forgatás, és legalul ott van, hogy vízszintes tükrözés:)
2014. júl. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Egyik válasszal se mentem sokra. -.-
2014. júl. 22. 12:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Kezdőlap--> Beillesztés, --> Fájl beillesztése, és oda berakod, és megfordítod, és megin elmented:D Am, én ezekhez a képnézegetőkhöz nem értek, hogyha konkrétan azzal akarnád, a Paintben viszont nagyon egyszerű, meg am asszem a Word is tudja:)
2014. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*vagy megint elmenteni nem is kell,de én am nyomtatni a Wordből szoktam, h meglegyenek az arányok, mondjuk azt Paintben is be lehet állítani olyanra:)
2014. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Próbáljatok már ki, bármilyen feliratot elforgatva kinyomtatni és a nyomtatott oldallal lefelé rávasalni valamire. Mi lesz belőle?? TÜKÖRÍRÁS. Nekem pedig nem az kell. Annyira nem vagyok béna hogy ne tudjak elforgatni egy képet. -.- Viszont mivel nem régóta használom a windows 7-et itt nem tudok tükrözni.
2014. júl. 24. 12:28
 9/12 anonim ***** válasza:
Jóvan :)
2014. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hatalmas köszönet ezekért az igazán értelmes válaszokért. -.-
2014. júl. 25. 10:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!