Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elállítódott a billentyűzetem....

Elállítódott a billentyűzetem. Valaki tu segíteni?

Figyelt kérdés

Hello!

Az lenne a problémám, hogy valamilyen okból kifolyólag elállítódott a billentyűzetem. Valószínűleg rápakoltam valamit és lenyomódott valami billentyűkombináció.

Nem lehet normálisan használni.

Pl.: lenyomom az á betűt és készenléti állapotba kerül a gép.

lenyomom az ű betűt és újratölti az éppen megnyitott oldalt(F5)

le

lenyomom a visszafele nyilat és megnyitja a számológépet

lenyomom a p betűt és megnyitja a Microsoft Outlookot.

A számok fent nem is működnek.

Mi lehet a megoldás?

Előre is köszönöm a segítséget.



2014. okt. 5. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Laptopról van szó? Nálam is volt hasonló jelenség, van egy bizonyos kombináció, melyet FN Lock-nak hívnak, ez arra szolgál hogy az FN gomb megnyomása nélkül is használhatóvá váljanak a vezérlő billentyűk, ha kikapcsolod, elméletileg vissza kell hogy álljon minden a rendes kerékvágásba. Amennyiben PC-ről van szó és a billentyűzet USB-s, akkor lehetséges, hogy a driver-t újra kell telepíteni. Ha PS/2, akkor ki kell húzni, visszadugni, majd újraindítani a gépet.
2014. okt. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szöszi,ha, mielőtt ezt a kérdést kiírtad volna,és rádugtál volna egy kölcsönkért billentyűzetet a gépedre,akkor már rég tudnád,hogy mi a rossz nálad,
2014. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megírhattad volna, hogy milyen eszközről van szó.

Ez akár a gyakori HP probléma is lehet,akkor a BIOS-t kell visszaállítani.

[link]

Más típusra nincs tippem.

2014. okt. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem laptop.Ez a kihuzos modszer nem jo mert telepites nelkul is ugyanugy mukodik.
2014. okt. 5. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!