Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A kérdésem a következő: Az...

Hulyekerdesnullapont kérdése:

A kérdésem a következő: Az alább felsorolt tünetek alapján a töltő, vagy a táp ment tönkre?

Figyelt kérdés
A laptopom töltővel, mindennel a hóba esett nemrég, kikapcsolt állapotban. Természetesen hagytam pár napot, hogy biztosan kiszáradjon, majd bekapcsoltam. Aznap egy kisebb pukkanás után két helyen is kiütötte a házban a biztosítékot, de nagyobb baj nem történt, miután a biztosítéktáblánál felkapcsoltam a bütyköt minden ment tovább normálisan. Bár a laptop túlmelegedett, kis használat után is nagyon forró volt, ha nem áram alatt használtam, akkor max.25 percet bírta. (amúgy több, mint két órát szokta). Ezután 2 napig nem történt probléma, ma viszont ismét két pukkanás után kétszer is kiment a biztosíték.

2015. jan. 13. 21:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!