Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A windows phone telefonra...

A windows phone telefonra letöltöttem egy angol hanganyagot. Gondoltam biztos a zene hallgató majd tárolja. De ott nincs. Új telefon alapból hova tölthette le a mp3 file-okat?

Figyelt kérdés
Én sehol sem találtam.
2015. márc. 16. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
barmit letoltok a zenelejatszo-ban megjelenik, bar ajanlott a lejatszolista frissitese.
2015. márc. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van egy "Fájlok" nevű alkalmazás. Ha nincs meg, telepítsd.

Ez egy fájlkezelő alkalmazás, a Telefonon belül a Downloads mappában keresd, amit letöltöttél. Szerintem ott lesz.

2015. márc. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Akkor próbálkozom. --- A letöltött hanganyag zip formátumban van, de lejátsza és kicsomagolta a telefon. A balra nyíl lenyomásával még vissza tudom hozni a képernyőre, akkor látszik a zip és valami olyan csempe, ami hullámos körforma, benne egy nagy "P"betű? De ezt az alkalmazást a telefonon Sehol nem találom.
2015. márc. 17. 06:30
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült! A file-t kellett telepíteni hozzá. Mégegyszer köszönöm a segítséget!
2015. márc. 17. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!