Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Meddig tart egy pendrive...

Meddig tart egy pendrive formázása?

Figyelt kérdés

Van egy régi pendriveom, ami már vagy 2 éve nem működik - mikor benyomjuk a gépbe, kidobja, hogy csak formázás után lehet használni. Na emiatt valamiért csak letettük a polcra. :D

Most szükségem lenne rá, ezért elkezdtem formázni. Gyors formázásnál hibát dob, ezért kivettem onnan a pipát. Ez volt valamikor hajnali 2-kor, azóta (8 órája) végzi a dolgát. Megjelent e formázás ablakán alul egy zöld állapotjelző csík, ami kb 10%-nál tart.. Csak én érzem úgy, hogy ez nem teljesen normális, vagy valami gond van?

(A pendrive Maxell, 4 gigás, NTFS fájlrendszerben formázom (először Fat32-ben is próbáltam, úgy fél óráig hagytam, addig sem jutott, hogy az állapotjelző megjelenjen))



2015. ápr. 4. 10:06
 1/2 Szirty ***** válasza:
100%

Néhány másodperc.

Az valószínűleg döglött.

2015. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez szomorú.. köszönöm a választ! :)
2015. ápr. 4. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!