Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltűnt a hely a C-ről, de miért?

Eltűnt a hely a C-ről, de miért?

Figyelt kérdés

Én az informatikában elég jártas ember vagyok, de ez a windows 8.1 okoz némi meglepetést. Folyamatosan tűnik el a hely úgy, hogy soha semmit nem telepítek a C meghajtóra. Jelenleg 51MB van az 51 GB-ból szabadon.

Naponta takarítom CCleaner-el és Advenced System Care-el a gépet. Nincsenek rakja játékok, és az általam telepített programok is másik meghajtón vannak. Hiába törlöm a játékokat pár MB hely szabadul fel (gondolom a mentések miatt). Virtuális memória nincs beállítva C meghajtóra.


Mi történik??



2015. júl. 22. 09:07
 1/7 Brenya ***** válasza:
Az automatikus frissítés is zabálja a helyet(még ha nem is ilyen mértékben). Lehet, hogy tévesen jelenik meg az adat, és kétlem, hogy naponta "takarítani" kéne.
2015. júl. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát?
2015. júl. 22. 09:21
 3/7 Molyolo ***** válasza:

A rendszer védelem be van kapcsolva a C-re és valószínüleg nem csak 1-2 % van rá hagyva.

Nekem az zabált rendesen már a 7-esnél feltünt.

2015. júl. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi ezzel nyertem kemény 500 MB-ot. :D


De hol van a többi? Mondjuk 30 GB a Win 8.1. 20 GB továbbra is sehol.

2015. júl. 22. 09:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem a Win 8.1 a probléma forrása. Amióta a Win 8.1 megjelent, nekem az volt a gépemen (jelenleg Win 10 van fent), de ilyen problémám sosem volt. A net-ről beszedhettél valamit, ami rendesen dolgozik a gépeden.

A frissítés biztosan nem okozhat ilyen problémát, mert egyrészt a Win 8.1 havonta csak egyszer frissít, másrészt látod is, hogy mikor frissít, mert kikapcsolás vagy újraindítás esetén azt látod, hogy Kikapcsolás és frissítés vagy azt, hogy Újraindítás és frissítés. Neked viszont nem csak ilyenkor fogy a helyed, hanem a frissítéstől függetlenül is. Nem tudom, hogy az Advanced System Care vagy a CCleaner leszedik-e a Windows letöltött telepítési fájljait (ezek a frissítést végző fájlok), a Wise Care 365 programmal le lehet ezeket a fájlokat szedni (nálam most épp 2 GB-ot foglalnak el ezek a fájlok, mindjárt leszedem őket): [link]

2015. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi ezzel 2,8 GB-ot sikerült felszabadítanom.
2015. júl. 22. 12:10
 7/7 anonim válasza:
nekem tud valaki segíteni?
2015. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!