Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hol lehet olcsón szerezni...

Hol lehet olcsón szerezni eredeti Windows 7-et?

Figyelt kérdés

2015. júl. 29. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Manapság már nem árulják. Boltokban kell szétnézni maradék után.
2015. júl. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
KMSpico
2015. júl. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3.Eredetin!!!
2015. júl. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez relatíve dolog.Mi az olcsó?Sokan ott hibázzák el,hogy megveszik 30-40k-ért az op.redszert,aztán csak egy gépen használják.Én szétnéznék hardveraprón a helyedbe,ott vannak megbízható eladók,s ilyen 7-8k-ért már lehet azt hiszem win10 kulcsot is venni,bár a letöltést neked kell megoldanod,de a kulcs eredetivé fogja tenni,tehát tök mindegy.(Csak egyre figyelj.Ne a prot,vagy az ultimatet vegyed,mert tök fölösleges).Szerintem megéri azt a 7-8k-t.Vagy még egy opció:Ha diák vagy(win7-hez nem tudom),de win8.1-hez is adnak kedvezményt,talán 10k-ért adják.Szerintem ennyit megérnek,s pár ezerért eredeti wined lehet,nem egy warezolt tákolmány.
2015. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!