Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek jó a Zalman...

Szerintetek jó a Zalman Hps300 fejhallgató?

Figyelt kérdés
Zenét hallgatnék vele meg néha játszanék (mi a véleményetek róla?)

2015. okt. 23. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyszerűen nem értem az embereket, kinéznek maguknak egy vackot és megkéredzik jó-e? Akkor még meg is érteném ha 30-40000 forintos fülesről lenne szó. Tényleg ne költse az ember a pénzét olyanra ami később nem megfelelő számára. De 3000 forintos füles? Nemár.... Csak megsúgom annyira doboz hanga lesz, hogy le fogod dobni a fejedről. Nem tapasztalat mert ilyen vackot én nem veszek, de tudom mire valók az ilyen olcsó sz@rok.
2015. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
majd meglátjuk mert attól még hogy olcsó lehet jól szól
2015. okt. 25. 20:39
 3/8 A kérdező kommentje:
Megvettemtem nagyon jol szol mikije is jo basszus rendszer nagyon jó hangos, kényelmes nincs dobozos hangja ugyhogy 3.550ft ert megérte es 1hete van meg eddig
2015. nov. 6. 22:02
 4/8 anonim válasza:
Én is ezt a típust vettem és meg vagyok elégedve vele. Nem csak 1000000ft-os 20.5-ös csodák szólnak jól.
2016. márc. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Nekem is ilyen fülesem van és teljesen jó.

Csak van egy olyan hibám hogy nem ismeri fel a gép (Realtek HD Audio kezelő) a mikrofonját, valaki tudna segíteni?

2016. máj. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
elsővel egyet értek, zenéhez a legjobb Fejhallgatók, ami elérhető árban van, a SONY,AKG de amúgy zenére Audio-Technika, Beyerdynamic,SONY,AKG,Yamaha pl ez a Yamaha elég jó és 50000 Ft-ért nem drága [link] Pionner. és Headsetekben nagyon jó hangzású a Plantronics ami elérhető áron vannak, de drágábbak között szintén az Audio-Technika,Sennheiser, vagy amit a játékosok nagyon ismernek a a Razer legjobb headsettje a Razer BlackShark Expert 2.0, a több Razer headsetet nem ajánlom, van még a Razer Hammerhead Pro V2 ami egy jó minőségű mobil headset, de a többi Razer a hangminőségük miatt nem jók, de igazából a fentebbiek az igazán jó headsetek, de egy 50000 Ft-vagy a feletti árkategóriájú hifis fejhallgató, vagy headsethez már kell egy normális tisztességes hangkártya is, felejtsétek el a SteelSeries,Kingston Hyper X, Roccat, headseteket reklám mind nem az a minőség hangzásban és tartósságban sem mint a többi híres gyártó, Pl: a Yamaha Tyros 4 mint szintetizátor is egy nagyon komoly hangszer, és van nagyon komoly fejhallgatójuk is, de ezek mind komolyabb vagy komoly pénzekbe kerülnek, meg kell értenie mindenkinek hogy a legjobb hangeszközök nevezzük így komoly pénzekbe kerülnek, viszont a minőség is felsőfokú, de rosszul vagyok amikor egy SteelSeries,Cloud Hyper X re ráfogják hogy az minőség, mert ezek az emberek a minőséget nem ismerik, én az első hifis fejhallgatómat ami egy SONY volt és több mint 60000 Ft volt több évig gyűjtöttem rá, ösztöndíjas voltam, és spóroltam rá amennyire csak tudtam, de tudtam hogy a minőségnek ára van.
2016. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Megvettem! Hát mit mondhatnék? Olcsó Kategória... ezt tükrözi a hangzása is. Komolyan nem értem mivel vagytok megelégedve... Rettenetes doboz hangja van, a zene még elviselhető meg a filmek is, a játékban is fel lehet ismerni, nem is értem ez miért GAMER füles, az ez elötti 5000ft-os Sharkoon fülesem ehhez képest kristálytiszta hangot adott. NAgyon szépen szólt és az ára is megfelelő volt. De ez... Jól néz ki azt ennyi :(

DOBOZ HANG! Én nem ajánlom.

2017. márc. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Még régen volt ez a fejhallgatóm nekem különösen tetszett a hangja de most sokkal jobb fejhallgatóm van:D
2017. márc. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!