Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kairos...

Mi a véleményetek a Kairos Technologies tárhelymegosztásáról?

Figyelt kérdés
Müködik? Van valakinek tapasztalata a cég felé?
2015. nov. 3. 19:27
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/125 anonim ***** válasza:
4%

Kedves joey116 !

Rosszul látod, ez nem piramisjáték, minden MLM hálózat felépítése alapján piramis alakú, mint az összes nagyvállalat. Elárulom neked, mi a piramisjáték. A nyugdíjrendszer. A fiatalok befizetik, az öregek megkapják, semmi biztosíték arra, hogy mi is fogunk kapni,ha odakerülünk.Ezt nem én találtam ki, nagyon sok oldalon foglalkoznak a nyugdíjrendszer válságával.

Itt az első perctől kapod a bérleti díjat, majdnem öt hónap alatt visszajön a betett pénzed, onnantól már hasznot termel, lényegében az első öt hónap a kritikus.A cég már két éves, remélem pár évig elfut még, minden jel erre utal. Nincs 100 %-os biztonságú befektetés, de azért megnyugtató, hogy másnaptól jön vissza a pénzed.

2016. jún. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/125 anonim ***** válasza:
84%

Mivel:

* a kliensprogram nem hoz létre elosztott tárhelyet (bár megtévesztésképp létrehoz egy üres _disc nevű állományt a _winApp könyvtárban), csak lekérdezi a webiroda (cabinet.kairosplanet.com illetve újabban dcs.kabinet.kairosplanet.com ) elérhetőségét - ez a kiszivárgott kliensek és modulok visszafejtett forráskódjaiból egyértelműen látszódik

* az említett nagyvállalati ügyfelek - mint a Nissan és a Sony - tagadja az ezzel a bagázzsal való kapcsolatot

így nincs valódi termék tehát a bevételnek máshonnan kell származnia.

Mivel itt a fő bevétel az új tagok - amelyek száma exponenciálisan növekszik - belépti díja, ezért ez piramisjáték.


Bár nem teljesen klasszikus, mert apróbb trükkök vannak benne, de az alapja piramisjáték.

2016. jún. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/125 anonim ***** válasza:
87%

Ugyanolyan mint a nyugdíj rendszer ha azt nézzük. Itt sincs semmi garancia a pénzedre csak az ígéret.

És ahogy említették is . Mi van ha bekapsz vagy bekap a cég egy FUD RAT-ot vagy bármi más nyalánkságot ? Akkor ugrik mindenki gépe szépen, meg a pénz is annak aki még a sajátjáért hajt .

2016. jún. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/125 anonim ***** válasza:
81%

"...remélem pár évig elfut még, minden jel erre utal."

Meggyőztél. Belépek, mert te reméled, hogy még pár évig elfut. Nekem ennyi elég is, megbízom benne akárcsak egy hirtelen felbukkant ukrán IT zseniben, akiről sehol nem írnak semmit. Apropó, mik azok a jelek amik arra utalnak, hogy még pár évig működni is fog?

2016. jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/125 anonim ***** válasza:
5%

Mint mondtam, nincs 100 -os biztonságú befektetés, vagy ha igen, nem kamatozik szinte semmit.

Ez alapjában nem befektetés, hanem munkadíj, és az első perctől fizet, ezt valahogy mindenki elfelejti megemlíteni. Ha nem akarsz kockáztatni, vidd az OTP-be a pénzed.

2016. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/125 anonim ***** válasza:
6%
Ha mersz kockáztatni kőkemény 37 000 forintot és belépsz a legkisebb csomaggal, megláthatod magad is, miért gondolom, hogy stabil a rendszer.
2016. jún. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/125 anonim ***** válasza:
84%
Első perctől fizet. Oké. és mi van ha 1-2 hét után meg viszlát ? Ennyi erővel tőzsdézni is lehet , csak ott legalább tudod mibe fektetted a pénzed. Itt meg a semmiből előbukkanó cégnek adod.
2016. jún. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/125 anonim ***** válasza:
81%
Már megint a ha mersz kockáztatni meglátod magad mantra. De miért nem írod le? A Moszad titkosította? :)
2016. jún. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/125 anonim ***** válasza:
5%

Azért már két éve működik, ez semmit sem jelent?

Mindegy, úgyis csak belülről tudod megismerni.

Ez a pénz egy havi cigaretta ára, nekem ne mondja senki, hogy ennyit sem mer "kockáztatni".

2016. jún. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/125 anonim ***** válasza:
5%
Én már kilencedik hónapja vagyok a rendszerben. Azóta hallgatom már ezt, hogy "mi lesz ha tönkremegy a cég". Hát még mondogassák pár évig, addig én futtatom a gépemet.
2016. jún. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!