Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kairos...

Mi a véleményetek a Kairos Technologies tárhelymegosztásáról?

Figyelt kérdés
Müködik? Van valakinek tapasztalata a cég felé?
2015. nov. 3. 19:27
 81/125 anonim ***** válasza:
93%
Másik kérdés is megfogalmazódott . Standard csomag, 310 dollár euro tökmindegy, napi 10 óra jelenlét a számítógépednek. Számoljunk 30 ft os átlag kwh áram számlát. Adjunk hozzá egy mondjuk 400 wattos asztali gépet .De mivel nem eszi meg mindezt csak ha csúcsra van járatva. Így számoljunk csak 200 wattal ami napi 2 kw ezt szorozd meg 365 el és szorozd meg 30ft al ami nagyon kevés de legyen ennyi. És akkor nagyon minimummal számolva minimum 20 ezret eszik a géped a kairosnak. De ha a reálisabbak akarunk lenni akkor ez az összeg a duplája is lehet . Összegezve befizettél 125 dolcsit vagy eurot + 20-30-40 ezer villanyszámla ja és a gépkopás erre kapsz 310 et . Hát ez tényleg hatalmas üzlet. Jön a válasz nagyobb csomagot fizess be. legyen például platinum összeg :"6942,5". Mi van ha a cég bebukik ? Akkor buktam a lóvét ? Vagy a vinyó bedöglik és napok mire újat beszerez az ember ?
2016. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/125 anonim ***** válasza:
85%
na ezekre a válaszokra én is kíváncsi vagyok :)
2016. jún. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/125 anonim ***** válasza:
6%

A válasz egyszerű és világos, benne van a szerződésben:

1. Ha nem teljesíted a napi 10 óra online jelenlétet, arra a napra nem kapod meg a kauciódat és a bérleti díjadat. Mivel a nap 24 órából áll, 14 órád van arra, hogy megjavítsd a gépedet. Én erre a célra tartok otthon egy tartalék laptopot, ha nekem, vagy valamelyik belépőmnek kiakad a gépe, pár napig tudom helyette futtatni a programot. Esetleg meg kell kérni barátot, rokont, hogy futtassa le a 10 órát.

2. A standard csomag csak ismerkedésre való. Ne nevettesd már ki magadat! Ki az aki elmegy az OTP-be, hogy szeretne betenni kamatozni 37 000 forintot? Szerintem kinevetnék.

Ha valaki standard csomaggal belép, annak két célja lehet:

1. Megismerni a rendszer működését, megbizonyosodni arról, hogy minden rendben van

2. Vannak ismerősei, akiknek továbbajánlja, és a belépési bónuszokból nagyobb csomagot vásárol.

A következő csomag 175 000 forint, ez még nem olyan irtózatosan nagy összeg, hogy valaki a falnak menjen , ha a cég bebukna, de már hoz kb.220 000 forint hasznot, ami ugye bőven fedezi a költségeket, és még marad is. Nem is szólva a többi nagyobb csomagról.


Ha a cég öt hónapon belül bebukik, elméletileg elveszted a befizetett pénzed egy részét. Ha ismernéd a cég pénzügyi hátterét, ilyen már nem merülne fel benned. Ennek ellenére elismerem, hogy nincs 100%-osan biztos befektetés, viszont nulla rizikó, minimális haszon.


Nem is szólva arról, hogy csak a futtatási díjról beszéltek. Hol van a továbbajánlási bónusz? Egy platina belépő után kb. 120 000 forint a jutalék?

Persze, erre mindenki azt mondja, hogy 800 000 forinttal ugysem lép be senki. Hát ez nagy tévedés, a hálózat több mint egyharmada platina csomaggal rendelkezik.

2016. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/125 anonim ***** válasza:
80%

Hű azta, tényleg az egyharmad ilyennel lép be?

Mondjuk nem csodálkozom annyira, ahol a hálózat 100%-a megvezetett idióta és még örül is neki.

2016. jún. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/125 anonim ***** válasza:
6%
Igazából te nem is voltál kíváncsi a válaszra, már eldöntötted előre, kár volt koptatnom az ujjaimat a billentyűkön.
2016. jún. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/125 anonim ***** válasza:
80%
Milyen elismert tanusítványokkal rendelkezik a cég?
2016. jún. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/125 anonim ***** válasza:
84%
Elég bátor kijelentés a mai világban az , hogy nulla rizikó . 800 e ft úgy kiadni, hogy semmi biztosíték nincs arra , hogy a pénzed vissza kapod bármi is van, háááát akkor ennyi erővel tőzsdére is lehet vinni a pénzt. Kicsit ilyen itt a piros hol a piros játéknak tűnik . A leírásod alapján ha jól értelmezem akkor ez egy piramis játék, mond ha nem jól látom . Márpedig a piramis játékok azzal járnak , hogy lesznek akik megszedik magukat de akik meg vesztenek sokkal többen lesznek
2016. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/125 anonim ***** válasza:
79%

"A leírásod alapján ha jól értelmezem akkor ez egy piramis játék"


Neeeem, ez nem az, ez MLM, ami csak ugy mukodik mint egy piramis jatek, de szebb a neve, szoval nem az. :D

2016. jún. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/125 anonim ***** válasza:
89%

"Milyen elismert tanusítványokkal rendelkezik a cég?"


Van nekik Moszad nem tudtuk feltörni papírjuk meg kóser pecsétjük! :)

2016. jún. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/125 anonim ***** válasza:
79%
Ezen most jót nevettem :)
2016. jún. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!