Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a computer...

Mi a véleményetek a computer imperium-ról? Mert onnan karok rendelni eggy ilyen gépet

Figyelt kérdés
[link]
2015. dec. 17. 02:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szar a tápegység, gyorsan tönkre fog menni. Gondolom ezt a hosszú garanciával próbálják kompenzálni, de egy kis segítség a döntéshez:


[link]

"A Garancia Plusz szolgáltatás csak akkor hatályosul, ha a vásárló a plusz garanciális időszak alatt kizárólag az Imperium Kft.-nél szervizelteti és tartja karban a terméket. A Garancia Plusz szolgáltatás továbbá csak akkor hatályosul, ha a Vásárló a kötelező szerviz-intervallumokat maradéktalanul betartja és a szervizek díját hiánytalanul megfizeti az Imperium Kft. felé. Új termékek esetén a vásárlástól számított évente min. egy alkalommal kell az Imperium Kft. szakszervizébe a terméket karbantartás céljából eljuttatni, használt termékek esetén félévente egy alkalommal. A karbantartás és a szervizbe juttatás költségét az Ügyfél állja."


Szóval az a 175 ezer Ft lesz 225 ezer Ft is, mert annyiba kerül, hogy 5 évig átporolják a géped.


Előre összerakott gépet soha nem veszünk.

2015. dec. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Onnan vettem egy gépet, használtam jó sokat, de leégett az alaplap nem sokkal a garancia lejárta után (konkrétan egész nap ment :). Kaptam helyette egy másikat újabb egy év garanciával, ez még jobb is mint az előző volt. Sztem korrekt cég. PErsze most mindjárt jönnek mások akik majd jól lehúzzák, de ők bekaphatják.
2015. dec. 17. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az mondjuk hót ziher hogy ez a gép nem ér ennyit.
2015. dec. 17. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor összetudna rakni nekem valaki eggyet 200.000 ft értékbe? Mert én az összerakáshoz/konfiguráláshoz hülye vagyok
2015. dec. 17. 03:02
 5/14 anonim ***** válasza:
mg össze is szerelik neked akár ipon akár pcx-nél és+ 2500 forintot meg ér ha azt nézed hogy nem áll fent az a tényező hogy rosszul rakod össze és elfüstölsz valamit :D
2015. dec. 17. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

02:58 Most raktam össze pcx-en ezt a konfigot, mivel a tápot nem ismerjük ezért azt én sem raktam bele, táp nélkül egy mondhatni jó winchesterrel (mert azt se tüntették fel az imperiumosok) összeszereléssel 180,832 Ft-ra jött ki, és táp még nincs benne mint mondtam...

Csak viszonyításként, hogy mennyit is ér a konfig...


Na most a kedves kérdező mivel nem mozog a témában otthonosan ezért neki véleményem szerint megéri ez a gép, mert a céljainak (gondolom játékra) megfelel, és nincs vele gondja....


Másrészt mindenki olyan gépet vesz amilyet akar, nem értettem sose miért kell lehúzni az imperiumot, ez most olyan mint az Intel és AMD örökös harca? Van aki ezen a párton van aki azon a párton áll? A jó tapasztalattal rendelkezők dicsérik, a rossz tapasztalattal rendelkezők nem?


Kérdező, akárhogy is döntesz, mindenképp intézd el a gép papírjait, a gari legyen rendben, és ennyi....

A gpu-tól ne várj csodákat, kompromisszumokkal ugyan de a mai címeket szépen kell, hogy vigye!

2015. dec. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. dec. 17. 04:54
 8/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 az sokkal rosszabb ha tobbre josz ki

azt jelenti hulladekot adnak el a vevonek


szoval csak biztasd


sajnos se ugy nem eri meg ha dragabb ez egyertelmu

de ugysem ha olcsobb ez is egyertelmu


biztatni senkit nem kell hamiskartyas boltok hasznalatara

epp eleg vevojuk lesz igyis mindeg

akik onnan vasarolnak megerdemlik

2015. dec. 17. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 belapus ***** válasza:

A bolt oldalán azt találtam, hogy - elvileg - a következő tápegységgel szerelik: Approx 500W.

Én nem értek hozzá, de talán más, majd segíteni tud neked ezzel a táppal kapcsolatban.

2015. dec. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: Az egy 5k-s tap, nem ajanlott sehol.
2015. dec. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!