Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Google chrome böngészőben a...

Bagi Károly kérdése:

A Google chrome böngészőben a keresőmotor alapértelmezett sorában megjelent a firstspunikru, és nem lehet onnan letörölni. Hogyan tudnám ezt letörölni? Hogy lehet a Crome-ot teljesen újra telepíteni? Üdvözlettel: Karesz

Figyelt kérdés
Az összes javaslatot (vírusírtás, SpyHunter futtatás, stb. ) elvégeztem, hiába. A regiszrációs adatbázisban is kitöröltem. Végül letöröltem a Google Chrome böngészőt, sőt a fájlkezelőben az összes Chrome névre hallgató fájlt, majd újratelepítettem a Google Chromot. Semmi sem segített.

#vírus #firstsputnik.ru
2016. jan. 3. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Toolbar. Ezek ellen bevált ez az online scanner.

[link]

2016. jan. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2016. jan. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat, de nem segített. A keresőmotor továbbra is a firstsputnik.ru, és a beállítások, keresés menüben ez az alapértelmezett, amit nem lehet törölni.

Hogy lehet a Google Chrome-ot úgy letörölni, hogy újra telepítés után teljesem szűz legyen és ne kerüljenek vissza bele a korábbi dolgok?

2016. jan. 4. 12:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire ragaszkodik hozzá, akkor botnettel fertőzött a géped. Ezen az újratelepítés is csak akkor segít, ha előtte lefuttatod a Karpersky online scannerét.

[link]

2016. jan. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2016. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos a Karpersky még annyit sem segített, mint az eddig futtatott különböző scanner programok. A BOT és BOTNET-re keresve találtam rá a Yet Another Cleaner programra, amiről azt állították, hogy csak ő segít ebben a témában. Nos ez sem segített, pedig valószínű, hogy BOT problémám van, mivel nálam egy ideje a ventilátor is megy állandóan, gép is lelassult és a firstsputnik.ru továbbra is a Chrome keresőmotorja, amit lehetetlen eltüntetni. Szerintetek nincs más megoldás, mint a format c:\ ami megoldja a problémát?
2016. jan. 5. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Akkor csak az újratelepítés segíthet.

Nincs más megoldás.

2016. jan. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mivel már mindent kipróbáltam, felkerestem egy profi informatikust, de elismerte, hogy Ő sem találkozott ilyennel és nem tud segíteni.

Végül nem maradt más hátra, mint újra telepíteni mindent (Windows 7 és az összes programom).

2016. jan. 11. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!