Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért állítja vissza mindig a...

Miért állítja vissza mindig a Windows a qwerty billentyűzetet? (Több lent)

Figyelt kérdés
Win 10-es Lenovo laptopról van szó, gyárilag angol billentyűzettel, de át lett címkézve és állítva magyarra. A rendszergazdai fiókban működik is, de a többi felhasználónál az angol nyelvet részesíti előnyben függetlenül attól, hogy milyen nyelv van a gépházban beállítva. Ráadásul nem lehet az angol nyelvet kitörölni (a törlés gombra kattintva rendszergazdaként kitörlöm, akkor el is tűnik, de amint átlépek egy másik fülre és vissza, megint ott van). Ha az angol nyelven belül állítom át a kiosztást magyarra, az működik, de csak a következő bejelentkezésig.

2016. febr. 1. 16:04
 1/1 anonim válasza:
Nekem is ez a bajom. Gyári Windows 10, vadi új gép. Az első indításnál megkérdezte, mely nyelvet részesítse előnyben a programok használatánál. Boldogan választottam az angolt. Azt akartam, hogy mindig minden angolul legyen, de a billentyűzetemen magyarul (!). Minden készenléti állapotba menés és minden újraindítás után a billentyűzetem angolra vált (és csak manuálisan tudom visszaállítani magyarra). Mit tegyek?
2017. dec. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!