Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek már vitték szervizbe a...

Nektek már vitték szervizbe a laptopotokat? Mit kell ilyenkor vele csinálni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam, hogy csak simán kikapcsolom, könnyes búcsút veszek tőle, becsomagolom, és vihetik, vagy előtte jobb, ha törlök róla mindent? Gyakran kap kékhalált, azért kell szervizelni, valami driver gondja van, amit itthon nem tudtunk megoldani. A programjaim törlődni fognak? Kicsit félek, mert még sose adtam ki a kezemből egy kütyümet se így szervizre, meg azért ez a laptopom, és nem csak egy mobil... :/

2016. febr. 9. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

adatmentés mindenképp!

Ha szoftveres a hiba nem kizárt hogy gyalulnak és tiszta telepítés...

Egyszer adtam szervízbe de megbántam, rosszabb állapotba kaptam vissza mint amibe átadtam, 3. alkalom után szerencsére sikerült cseréltetni, majd újra jelentkezett a hiba. Meguntam és évekig prosodot, majd kellet ismerősnek egy notebook, és úgy voltam vele újjult erővel ismét neki esek, és kiderül hogy egy Toshiba Satellite A300/305 -t érintő gyári széria hiba, azaz adapterről ~1 perc után lekapcsolt. A 2. CPU mag energia vezérléséből jött többlet okozta a dondot.


Első tanácsom a szerviz előtt tud meg kik végzik a szervizt.

Ha a TeleMax akkor inkább ne add be! Keres egy környékbeli szervizt és fizess érte, mert tragédia...

[link]

2016. febr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából, hova viszik, mi lesz vele. emagról lett rendelve, ők szállítják és javítják, majd hozzák vissza. Ezért is kérdeztem, mert kicsit félek kiadni a kezemből. Ami adat ezen volt, már kimentettem, de szinte mindenem a régi gépemen ragadt, ami elhalálozott kékhalálban, szóval már hozzászoktam, hogy mindent a nulláról kezdek.
2016. febr. 9. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Javaslom ne fórumoz. :-D

eMAG szervizéről amiket olvastam, hogy még a TeleMax is jobb, engem elrettentett :-D

2016. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvileg holnap jön a futár átvenni, legalábbis azt adtuk meg, amikor online kitöltöttük a garis cuccot, de egyre jobban félek odaadni :'( Szeretném mihamarabb visszakapni, és még használható állapotban!
2016. febr. 9. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!