Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyek a tipikus kocka játékok...

Melyek a tipikus kocka játékok a lolon és a grepolison kívül?

Figyelt kérdés
A szerelmem odavan az efféle online játékokért, és milyen bartnő lennék, ha nem kezdenék el én is játszani hasonlókkal?! Nem csak az ő kedvéért szeretnék, amúgy is érdekel :) mondanátok olyan játékokat, melyeket érdemes lenne elkezdenem? Lehetőleg ne legyen nagyon bonyolult, mint a lol, ahol kitudja hány karakter van kitudja hány tulajdonsággal, egyelőre elég lenne egy lightosabb játék ;) a válaszaitokat előre is köszönöm 17/l
2016. szept. 3. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Muszáj, hogy online játék legyen? Én kapásból fel tudok sorolni egy rakás igen jó játékot, amihez nem kell internet, és legalább ugyanolyan élvezhető, mint ezek a böngészős játékklón vackok amiket már ezerszer megírtak előttük,csak jobban...
2016. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mire gondolsz? :) mondd nyugodtan
2016. szept. 3. 20:22
 3/11 anonim ***** válasza:

Nos, nekem 89 óta van saját gépem, és ennyi idő alatt kiismertem a legjobb játékokat, pedig akkor még "zintörnet" se létezett :)))))) úgyhogy biztos lehetsz benne, hogy jó az ízlésem.

Nos! A kérdés az: mely műfajjal játszanál szívesen. Építős-menedzselős játékkal, űrhajós lövöldözőssel, esetleg űrhajós szimulátorral? De van még belsőnézetes lövöldözős (FPS) is, stratégiai, logikai játékok, oldalnézetes mászkálós "platformer" mint a szupermárió. Mindegyikhez tudnék neked javasolni izgalmas, élvezetes, sőt még tanulságos játékot is :))))))

2016. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

"úgyhogy biztos lehetsz benne, hogy jó az ízlésem."

ja hallottad már hogy ízlések és pofonok?


kérdező ne azért játssz mert barátod játszik.. ha érdekel akkor kérd meg hogy tanítson meg valamire ha nem akkor ne foglalkozz vele.. nem feltétlen kell neked is játszani azért mert a másik játszik inkább magadért játssz.. a másik hogy sok jó játék van de attól is függ hogy milyen géped van mert sok játéknak komoly gépigényei vannak..

2016. szept. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20:31, úgy értettem, hogy a Kérdező nem fog belefutni olyanokba, mint Big Rigs, Airborne Hero, Akimbó és a társai. Merthogy szarjáték is rengeteg van, ez vitán felül áll.
2016. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#3 a darkorbitra gondolsz az űrhajós lövöldözős címszó alatt? Az eléggé bejön ;)
2016. szept. 3. 20:52
 7/11 A kérdező kommentje:
#4 "nem csak az ő kedvéért szeretnék, amúgy is érdekel" nem vagyok az a fajta, aki valaki miatt csinálna bármit is.
2016. szept. 3. 20:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Kérdező :) A Dark Orbit is internetes, de ha tetszik, akkor javaslom az Impérium Galactica II-t. Nékem megvan, magyar játék, és SOKKAL színvonalasabb, mint a Dark Orbit. És van benne űrcsata, földcsata, birodalomépítés-menedzselés, diplomácia, kémkedés, kereskedelem, meg minden ami egy királyos játékhoz kell :)))))) csak javasolni tudom, bszottul jó!!!


De űrhajós-lövöldözős még a Tyrian is. Ez felülnézetes akció-kaland játék, és még sztorija is van! Nagyon szuper és nincs túlbonyolítva: vegyél űrhajót, vegyél király fegyvereket, repülj rengeteg világ felett, legyen az erdő, óceán, aszteroid mező, technopolisz, de vannak kimondottan érdekes túlvilági helyszínek is, mint a "STARGATE" pálya, és szerves pályák is, ahol egy gigantikus élő valami belsejében kell röpködnöd, ilyen az "EYESPY" és "BRAINIAC" pálya. Mikor először végigvittem, azt hittem, telekulázom a gatyám, annyira jó volt, és mái napig előveszem, mert baromi hangulatos, izgalmas és egyszerűen élmény vele játszani!

Ráadásul abban van 2-játékos mód is, úgyhogy játszhatsz közösen a barátnőddel is :)))

2016. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ó... köszönöm szépen a segítségedet :)
2016. szept. 3. 21:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha kell segítség bármelyikben, szólj nyugodtan :) első nekifutásra elég nehéznek fognak tűnni majd, de csak bele kell rázódnod, és piskóta lesz :) Tyrian-hoz van egy komplett végigjátszásom az összes titkos hellyel, trükkel meg minden lópikulával :) én már rég nehéz fokozaton nyomom és még ez is túl könnyű :DDDD
2016. szept. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!