Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyek a tipikus kocka játékok...

Melyek a tipikus kocka játékok a lolon és a grepolison kívül?

Figyelt kérdés
A szerelmem odavan az efféle online játékokért, és milyen bartnő lennék, ha nem kezdenék el én is játszani hasonlókkal?! Nem csak az ő kedvéért szeretnék, amúgy is érdekel :) mondanátok olyan játékokat, melyeket érdemes lenne elkezdenem? Lehetőleg ne legyen nagyon bonyolult, mint a lol, ahol kitudja hány karakter van kitudja hány tulajdonsággal, egyelőre elég lenne egy lightosabb játék ;) a válaszaitokat előre is köszönöm 17/l
2016. szept. 3. 20:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

csgo elég mainstream, nem túl bonyolult, bár ott is kell(ene) a csapatjátékra törekedni. elődje a cs:s, szintén remek játék, bár már nem (annyira) támogatott.


lol alternatívája még a dota, bár utóbbi nehezebb, gépigénye is nagyobb, sőt rengeteg egyéb különbség van.


ott van még a cod sorozat illetve a bf sorozat. cod2-t pl. meg sem kell venned, úgy is megy a multi.


van még a rocket league, ami sportjáték, de jobb ha nézel róla videót, leírni elég nehéz.


payday 2 pl szintén multiplayer, bankot rabolhatsz a barátoddal. ki ne akarna bankot rabolni a szerelmével?


team fortress 2 is jó választás lehet, mindenen elfut szinte, emellett remek szórakozást nyújt.


grand theft auto 5. nagyon drága játék, (magam sem vettem meg, 10 ezer egy szoftverért nekem rengeteg) itt szintén rabolhatsz bankot, de ez egy open world játék, azaz, kocsikázhatsz, hülyéskedhetsz, robbantgathatsz kedvedre stb.



persze rengeteg van még, bár már ezek közül sem mindegyik a "tipikus kocka játékok"-hoz sorolható, max a csgo.

2016. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!