Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lenovo, Dell vagy Asus laptop...

Whitneyy kérdése:

Lenovo, Dell vagy Asus laptop a jobb? (Programozásra meg játékokra szeretném használni) 19/L

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik gyártónak vannak jó, kevésbé jó, és borzalmas darabjai.. erre így nem lehet válaszolni. Az is fontos, hogy mekkora összegben gondolkodsz.
2016. szept. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1.Ezek csak márkák.Mindegyik más szervizháttérrel rendelkezik,a többi meg a kategórián és a típuson múlik.

2.Azt hogy mire kell leírtad de a keretet azt nem,illetve van több programozási nyelv és játék is aminek külön-külön más a gépigénye.

3.Azzal hogy kiírtad a nemed nem kapsz rá több választ,ennyiből akár én is megtenném(nem teszem mert nem vagyok lány,illetve ha annyira valamire akarok választ utánanézek) ha több választ kapnék rá.Bár egy tesztet megérne egy 18-22L-ig hogy több választ kap-e mint egy normál kérdés.

2016. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Írj egy árat, hogy mennyit szánnál rá.

A 2. válaszoló már kifejtette, hogy miért... :)

2016. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1. 150-200000 közötti árban gondolkodok.

2. C#-ot használok

3. Azért írtam ki a korom-nemem, mert sokszor megszokták kérdezni, de egyébként, igen igazad van, semmi jelentősége:)

4. Konkrétan mint játék az újabb fajta Thiefre (2014),és Outlastra gondoltam, mert ezeket imádom, és sokszor kiszoktam vinni, illetve cod2 és cs, de erre a kettőre nem kell nagy gépigény, emellett meg ha megtetszik valami, akkor meg azzal:D

2016. szept. 11. 22:55
 5/7 A kérdező kommentje:
1-es tökéletesen igazad van (ment is a zöld), én igazából azért tettem fel a kérdést, mert pár ismerősömtől hallottam, hogy a dell pl. nem nagyon alkalmas pl. játékokra, és hogy az asus-os laptopoknak meg jobb a procija meg videókártyája..szval csak ki akartam deríteni, hogy tényleg van e valami ilyes fajta megkülönböztetés
2016. szept. 11. 22:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, én egy 'potom' 150 ezres Dellt használok, és azért elég sok játékkal lehet értelmes keretek között játszani. Szóval ez azért így elég nagy sarkítás :D


Amúgy 200 ezerért én ezt tudom ajánlani:

[link]


Bevallom laptopokban nem vagyok egy nagy szaki, inkább asztali konfigokhoz értek, de ez egy igen szép darabnak tűnik 200 ezerért :D

2016. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm a választ, ment a zöld:)
2016. szept. 11. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!