Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy képen az exif adatok...

Egy képen az exif adatok megváltoztatása visszakövethető?

Figyelt kérdés
Rosszul volt beállítva az év a fényképezőmön, és emiatt olyan, mintha a múltban készítettem volna a képeket, és így nem tudom hivatalos célokra felhasználni. Ha javítom a dátumokat az exif adatokban, az látszik valahol?
2016. okt. 3. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nem látszana sehol, akkor minek javítanád?
2016. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint az látszik-e, hogy belepiszkáltam az exif adatokba? Természetesen az a cél, hogy rendes dátum legyen a képek alatt, és a módosított dátum nyilván látszódni is fog.
2016. okt. 3. 16:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kellene látszania, mert azt az egy adatot tárolja a kép amit te felülírsz egy másikkal.

De ezt bármilyen random képpel ki tudnád próbálni. Átírod majd csekkolod 1-2 képszerkesztőben hogy mi változott vagy maradt.

2016. okt. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lajos54 ***** válasza:
100%
Maga a javítás ténye elvileg nem látszik, ha megfelelő módon van elvégezve. Tehát úgy, hogy ne felemás adatok legyenek.
2016. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, mindenkinek ment a zöld kéz!
2016. okt. 3. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!