Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért ad ki furcsa hangot a...

Miért ad ki furcsa hangot a laptopom?

Figyelt kérdés
Párszor túlmelegedett a nyáron, és lehet emiatt van baja. a Hűtő résznél hallom, nem fújja a levegőt rendesen, és mintha akadna benne valami. Abszolút nem értek hozzá, mit kéne csinálnom vele? Nem szeretném ha tönkremenne.

2016. okt. 26. 13:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy szervízben szakszerűen kitakarítják.

Hosszú idő alatt lerakódott rajta a por, és ez-az, ami a túlmelegedést is okozza, és most már úgy látszik a levegő szabad áramlását is gátolja a kosz.

2016. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
takarítsd ki!
2016. okt. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél újat.
2016. okt. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló problémám volt, amikor nyáron reggeltől estig sorozatokat néztem, sokszor túlmelegedett. Ventillátor csere lett belőle 11 ezer volt. (Utána egyszer nem kapcsoltam be és tönkrement a ram meg a vinyó, és elég drága lett volna megjavítani és ott az új venti a gépben)
2016. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!