Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek 140...

Milyen laptopot vegyek 140 ezerért?

Figyelt kérdés

140ezer a keret (max -/+10e., de inkább ne), ennyiből szeretnék egy laptopot. Fő szempontok:

-gyors netezés

-elbírjon egy videószerkesztő programot, ne akadozzon rajta a HD videó

-ne menjen tönkre hamar :D


2016. nov. 1. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez elég lesz oda:

[link]

2016. nov. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miféle sóher honlap ez hogy a részletes leírás nem jön be?
2016. nov. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dell külön videó kártyával (szóval ne alaplapi).

Ettől kezdve tökmindegy milyen, mert megfelel annak, amit írtál.

Én tavasszal vettem 150ezerért, de az azért volt olyan drága, mert a 1TB vinyót rakattam bele.

Előtte is Dell volt, amit aztán most azért cseréltem le 9 év után, mert más kissé korszerűtlen volt és a HD cuccokkal nehezen bírt. Ennek ellenére 9 év után is üzemképes habár elég viharvert.

2016. nov. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeket, nekem egy komplett laptop kéne (nem szeretnék utánajárni más videókártyának), őszintén szólva nincs időm rá, és egyáltalán nem értek hozzá, pedig sürgősen kellene egy ilyen gép. Köszi a továbbiakat, linkeket nagyon megköszönöm!
2016. nov. 1. 22:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Neked nem kell utánajárni egy videokártyának.

Én is bementem a laptopszalonba (vagy felhívod őket) és egy olyan modellt kértem, amiben nem alaplapi videokártya van. Ennyi. Már eleve kínálatban vannak ilyenek, ha pedig nem akkor az alap gépre rászámolva némi pluszért ők raknak bele. Neked semmit nem kell tenni ez ügyben (csak kérni) és pont azért írtam, hogy tök mindegy, hogy milyen (azon belül hogy nem alaplapi), hogy még annak se kell utána járni, hogy melyiket érdemes venni, mert bármelyik megfelel.

2016. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!