Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek és hol?

Milyen laptopot vegyek és hol?

Figyelt kérdés

Szeretnék laptopot venni, és egy jó árat találni most a fekete péntek alkalmából, csak nem tudom hol keressem.


ilyen laptopot szeretnék...vagyis valószínű h nem fogom ugyanezt a darabot megtalálni leakciózva, de lehet mégis.


[link]


Tudnátok segíteni, ha valaki talál fekete -péntekes leárazott hasonló darabot, akkor ír nekem? Újonnan szeretném, nem használtan. És persze nem bizots, h pont ezt fogják leárazni, ha nem, akkor ASUS vagy ACER márkákban gondolkodom. És színben pedig a piros lenne a legjobb, ha nem, akkor fehér, ha az sem, akkor szürke.


Ja igen, annyi még, ha valaki olyat talál, hasonló paraméterekkel, mint ez, csak GT 920-as videókarival, az még jobb lenne.


Előre köszönöm a segítséget.



#vásárlás #laptop #fekete-péntek
2016. nov. 22. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
HP 250 G5, Dell 5558. És rendes laptopos boltban.
2016. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. nov. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat, szemmel tartom azt az oldalt is.


Szóval a lényeg röviden, amilyet keresek:

- matt kijelző

- i3-as proci

- GT 920 videokari

- min. 4GB RAM

- 500GB tárhely (ennél nem kell, h több legyen)

- szín: piros, fehér, esetleg szürke

- ár: max 130 ezer

- LAN csatlakozó legyen

- és újonnan szeretném, nem használtan



szóval ilyet keresnék most a fekete péntek alkalmából (mert 130 alatt amúgy nem találtam, h minden kritériumnak megegyezik)


Ha valaki talál ilyet, vagy hasonlót, akkor azt megköszönöm :)

2016. nov. 23. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!