Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok berakni normális...

Hogyan tudok berakni normális háttérképet, ugy hogy ne legyen nyujtva, mert ugy nagyon rossz?

Figyelt kérdés
és nagy monitorom van (nem tudom ez mennyire számit) de be akarom rakni Eminemet háttérképnek és az összes képet kiprábltam háttérképnek de mindegyiket széthuzza, ami ugye nem szép. és ha azt kell megnéznem hozzá h a monitorom miylen felbontásu akkor azt hol tudom? ( de lehet h nem ez a megoldás, nem tudom, ezért kérdezem : ) köszi elöre is a választ
2010. máj. 3. 17:58
 1/2 anonim válasza:
jobb klikk->tulajdonságok->beállítások ha megvan pl 1280x1024 akkor beírod gugliba ho 1280x1024 eminem wallpapers:)
2010. máj. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
de 1680 x 1050es és beirtam kiadott rá 2 eminem képet de azok isnyujtottak.... :( még vmi ötlet?jo lenne...
2010. máj. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!