Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 7 telepítésének indult,...

Win 7 telepítésének indult, káosz lett belőle. Instrukciók?

Figyelt kérdés
Win 10 futott a gépemen korábban, de sok driver csak win 7 re van, nem tovább, így vissza akartam állni a régi rendszerre mivel az usb driver megadta magát, és win 10 es drivert nem találtam bla bla bla. A lényeg, beraktam a CD t, (nem indítottam újra a gépet, egyből nekiáltam a telepítésnek, ez lehet hiba volt),elindítottam a telepítést, particiókat nem piszkáltam. Jött a név, cd kulcs kérés. Mivel este volt, és fáradt voltam, nem volt hangulatom felemelni a laptopot, és sötétben bogarászni, a cd kulcsot, tehát nem írtam be semmit, gondoltam majd ha kéri akkor beírom másnap, azaz ma. Ekkor utoljára is újraindult a gép, de be már nem kapcsol. Az asus feliratig jut, majd újraindul,és így tovább. Próbáltambbelépni biosba, és cd ről bootolni, de nem jártam sikerrel. Most telefonról pötyögök, és abban reménykedek, hogy aki ezt olvassa ,az okosabb nálam. A laptopom asus k55v. A válaszokat előre is köszönöm

#BIOS #Windows 7 #bootolás #totális-apokalipszis
2017. jan. 21. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy a kettőnek nincs köze egymáshoz. (win telepítés és biosba belépés) esélyes, hogy nagyobb a baj. áramtalanítsd akku ki, ha ki tudod. aztán próbáld meg hátha.
2017. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem indul a win így marad a tiszta telepítés, ahogy kellett is volna. CD be, boot a CD-ről, "C" rendszerpartíció formázása és WIN 7 telepítése...
2017. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 CspCsj ***** válasza:

Windows 8/10 esetén bekapcsoláskor általában csak töredék másodperc van a BIOS belépéshez szükséges gomb megnyomásához.

Próbáld már bekapcsoláskor nyomva tartani az F2 billentyűt.


Ha sikerült a BIOS-ba belépni:

- Boot > Launch CSM=Enabled

- Security > Security Boot Mode=Disabled (általában van ilyen, vagy hasonló, - de ha nem látsz ilyet akkor hagyd)

- Save & Exit > Save Changes

- Save & Exit > Boot Override résznél kiválasztod a DVD-t


Forrás:

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=TkBSJB-J19o

2017. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok, de sajnos a helyzet változatlan. Cd be, boot, próbáltam tucatszot, kiírja, hogy nyomjak meg 1 gombot cd vel való indítashoz, de a gépem ugyanúgy újraindul. Asus felirat, elsötétül, és ismét, asus felirat elsötétül. Az egyetlen amit betudok hozni, az a bios, de ahogyogy már említettem, nem indul el a cd ről való indítás.
2017. jan. 21. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!