Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Facebook bejelentkezési...

Facebook bejelentkezési helyek módosítása?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sokat böngésztem az utóbbi napokban, hátha sikerül egymagam megoldanom ezt a kisebb problémámat, de mivel nem értek ehhez a munkálathoz így segítséget kérek.

A facebook bővítette egy ideje adatvédelmi szolgáltatását, vissza lehet nézni azt, hogy honnan és mikor jelentkeztek be egy fiókba.

Hogyan tudnám a helyet blokkolni-lerejteni, hogy ne jelezze azt, hogy honnan történt a bejelentkezés? Hanem mondjuk egy adott helység nevét? (Pl a város amiben lakom.)

Ip cím leejtő alkalmazással, programmal sikerülhet, vsgy ennek köze sincs a dologhoz?

Köszönöm


2017. jún. 25. 01:31
 1/4 anonim ***** válasza:
VPN-vel, vagy vannak olyan programok, amelyek változtatják az IP címed, és akár azt is írhatja hogy Amerikában vagy. De hogy naturba elrejtse nem fog menni. Max posztoknál. A lokalizációt mindig is írni fogja a facebook bejelentkezést, több féle dolgok miatt.
2017. jún. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet, még annyi hogy magyarországi helyeket,városokat is lehet választani? Mert a legtöbb ilyen IP cím elrejtős proginál, alkalmazásnál azt láttam, hogy csak országokat lehet módosítani.
2017. jún. 25. 06:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy nem a kerdesre valaszolok, csak addig nem tudok, amig nem ertem.

Arra gondolsz, hogy masok latjak, hogy honnan jelentkeztel be? Mert az aktualis bejelentkezesdet csak te latod a beallitasaidban. Ezt masok nem latjak, magad elol miert rejtened el?

Posztolasnal szokott neha helyet kiirni. Vagy erre gondoltal?

Mert en kerestem, de nem tudom visszanezni, hogy honnan jelentkeztem be korabban, ha rendesen ki lett lepve.

2017. jún. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem, van egy olyan opció, hogy biztonság és bejelentkezés, vagy valami hasonló! :D És ott jelzi, hogy milyen eszközről, mikor és honnan jelentkeztél be! :D
2017. júl. 21. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!