Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Media Marktban mindenképpen...

A Media Marktban mindenképpen kicserélik a terméket ha csak egy kicsit is rossz?

Figyelt kérdés
Mondjuk nincs olyan nagy hibája, de van neki. És az a probléma nem mindig jön elő. Mondjuk egy füllhallgató nem szól rendesen az egyik fele, vagy akármi. Megnézik ott a készüléket? Ha azt mondják nincs baja, de szerintem van akkor mit csináljak?
2010. jún. 19. 00:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ők helyben csak annyit néznek, hogy a garancia érvényes-e még, azt a készüléket vitted-e be, amire a garanciajegy szól, valamint felírják a hibákat. Egyébként olcsóbb csipcsup dolgokat cserélni szoktak, én három hete vittem be a dvd írómat, nehezen nyitotta a tálcát, értsd sokszor meg kellett nyomni a gombot. Lehet, hogy csak egy mikrokapcsolót kellett volna cserélni, de kaptam egy csere jegyet két és fél hét várakozás után. Szerintem egy fülhallgatót is egyszerűbb és gazdaságosabb cserélni, mint javítani...
2010. jún. 19. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!