Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor bekapcsolom, beindul,...

Mikor bekapcsolom, beindul, belép az oprendszerbe, megvárom míg betölt mindent rendesen, aztán rákattintok valami progira, megy egy rövid ideig, aztán kattan egyet (ki ad egy hangot) és lefagy egy kis időre utána újraindul és nem tölt be. Miért?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy gépem, amibe ha véletlen belerugtam, akkor ugyanilyen hangot adott ki. Lefagyott és utána újraindult.

Ez igaz hogy már régen indítottam be (2-3 hónapja) de elötte hibátlanul működött. Mi lehet a baja ?



2018. aug. 6. 19:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Én merevlemez, azaz HDD hibára gondolnék.


Ha annyira működik, hogy tudnál egy programot telepíteni és futtatni:

Hard Disk Sentinel-t ajánlom, ellenőrizd vele a HDD állapotát.


[link]


Esetleg portable, hordozható verziót próbálj, azt még telepíteni se kell, csak kicsomagolni és futtatni.

2018. aug. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azóta annyi változott, hogy kiporszívóztam, kitakarítottam a gépet, aztán beindítottam újra, s mostmár a billentyűzet sem működik és csak az üdvözlésig tölt be, s utána kattan ugyan úgy, és lefagy...

Volt, hogy belépett az asztalhoz s egy kis idő elteltével szintén kattant majd lefagyott.

2018. aug. 8. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!