Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus USB-BT400 Bluetooth 4.0...

Asus USB-BT400 Bluetooth 4.0 adapter szaggat?

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!


Az lenne a problémám, hogy kb egy féléve használom a Asus USB-BT400 Bluetooth 4.0 adapter-t, ami tökéletesen működött mai napig.

Ma lefutott egy windows frissítés, és azóta problémáim vannak vele.

A Sony ZX330BT fülesem továbbra is gond nélkül csatlakozik hozzá, de amikor elkezdek hallgatni vele valamit, akkor szaggat... Kb. minden második másodpercben szaggat...


Amiket megpróbáltam, de sikert nem eredményeztek

-Összes többi USB port kipróbálása

-Driver letörlése/újra telepítése


Ezenkívül, ha a telefonomhoz csatlakoztatom a fülhallgatómat, akkor minden tökéletesen működik.

Továbbá telepítettem egy másik laptopra is a bluetooth driverját és érdekes módon ott is problémamentesen működik minden, mint ahogy tegnapig az én gépemen is...


Ebből gondolom azt, hogy a windows frissítése okozhatott valamilyen problémát...


Esetleg van valakinek valamilyen ötlete, hogy hogyan lehetne ezt megoldani?


Előre is köszönöm szépen a segítségeket!



2020. dec. 1. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedd le a frissítést.
2020. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Turismo ***** válasza:

Csinálj egy rendszer-visszaállítást egy korábbi időpontra, amikor még megfelelően működött. Ha nem, akkor telepítsd újra a rendszert, vagy nézd meg milyen frissítést rakott fel utoljára és azt töröld le!


Üdvözlettel:

Turismo

2020. dec. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!