Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RX570 4GB illesztőprogramja...

RX570 4GB illesztőprogramja letöltése közben, folyamatosan azt írja ki, hogy "Az illesztőprogram telepítése közben hibát észleltünk." Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szóval amint olvasshattátok, egy Radeon RX570 4GB-om van. Nemrég lett berakva a gépembe, és akárhányszor próbálltam az illesztőprogramot telepíteni, folyamatosan hibát észlel. Hiába töltöttem le a hivatalos Amd oldalról az összes programot, mindegyiknél ugyan azt írta ki. A régi illesztő programokat is letöröltem (nem én csináltam manuálisasn, hanem a gép csinálta szóval lehet itt a probléma, de nem tudom, hogy kellene manuálisan, ezért ha tudtok segíteni, megköszönöm). Ha tudtok valamilyen tanácsot, tippet, vagy segítséget adni, megköszönöm.



Gép konfiguráció:

Proci: AMD Ryzen 3 3200G

Alaplap:ASUS Prime B450M-A

GPU: Sapphire RX570 4GB

Táp:Cooler Master MWE230 500W


A válaszokat előre is köszönöm!:D



#Sapphire #Radeon #RX570 #illesztőprogrammal hiba
2021. okt. 21. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a régi drivereket display driver uninstallerrel (ddu) törölni, csökkentett módban, hátha valami töredék még ottmaradt neki, ami zavarja a telepítést.
2021. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!