Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SEGÍTSÉG! BIOS HIBA! Mit...

SEGÍTSÉG! BIOS HIBA! Mit tegyek???

Figyelt kérdés
SZóval... Felraktam az XP-t 1 HDD-re, amit beraktam nem rég a gépbe. Driver CD be, driverek fel, plusz a GiGabyte szoftverei. 1 bizonyos Face Wizard nevű programmal a BIOS-t lehet módosítabi, gondoltam kipróbálom. Elsőre nem ment csak a LOGO-t tüntette el. Másodjára okosabb voltam: a @Bios-ból kiszedtem a BIOS képet, úgy módosítottam a LOGÓT. Kérte mentsem el. ELMENTETTEM BIOS.BIN NÉVEN. @BIOS LEfrissíti ERRE a módosított BIOS-ra, újraindítom a PC-t de nincs kép, hang (csippanás) semmi. Most mit csináljak??? SEgítsetek nekem légyszi! Alaplap: Gigabyte GA-M61P-S3 1.0 PROCESSZOR amd aTHLON64 X2 3600+ MSI R4350 VIDI KÁRTYA

2022. ápr. 5. 17:12
1 2
 11/13 Pelenkásfiú ***** válasza:

Ennek a "GIGABYTE Virtual Dual BIOS"-nak elvileg automatikusan helyre kéne állítania a BIOS-t ha nem indul el az elsődlegessel.

Szóval lehet, hogy tényleg kinyírtad teljesen.

2022. ápr. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
De lehet még valami mód esetleg hogy működésre bírjam?
2022. ápr. 6. 17:37
 13/13 anonim ***** válasza:
Nincs. Vérpistike módjára tönkrevágtad az alaplapot. Tanulópénz.
2022. ápr. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!