Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinek mi a véleménye erről a...

Kinek mi a véleménye erről a konfigról?

Figyelt kérdés

Üdv! Egy barátom össze szeretne rakatni velem egy pct játékra és munkára kellene neki! Szerintetek ez a konfig milyen? Jól összeválogattam hozzá ami kell? A véleményetekre vagy kíváncsi!


A konfig:


Alaplap:


[link]


Processzor:


[link]


Hő elvezető paszta:


[link]


Processzorhűtő:


[link]


2db Memória:


[link]


Videókártya:


[link]


HDD:


[link]


M.2 SSD 1TB:


[link]


SATA 3 SSD 1TB:


[link]


"Monitor":


[link]


Billentyűzet és egér:


[link]


Hangfalszett:


[link]


+Tápegység

+Ház


Ui:A le szóló bénázó megkövező hogy te akárki ilyen kommentekre nem vagyok kíváncsi inkább segítsetek ha valami nem jó benne mert most nem rég áltam bele ebbe az egészbe komolyabban! Informatkus vagyok illetve annak tanulok még!



2022. júl. 24. 03:32
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Hát komolyabb játékra a 6500xt NEM FELTÉTLEN JAVASOLT.
2022. júl. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Caps bocsi
2022. júl. 24. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

Az egy tv nem monitor. tv-ből is elég silány a maga 1366*768 felbontásával, még az FHD-t se képes hozni.

Ez se nem játékra, se nem munkára nem alkalmas. Leginkább dél-amerikai szappanoperák nézésére.

PC-hez főleg munkára monitor kell, nem egy HD tv.

Videokártya kompromisszumos FHD-ra elég, egyébként pénzkidobásnak mondanám igy újonnan 2022-ben. Akkor már egy használt 1080ti ebből az összegből.

Háttértárhoz miért kell 3 fajta 1TB-os, jó kérdés.

RAM-ból nem ez a legjobb választás, 3000Mhz CL16 64GB tipikusan amolyan legyen jó sok memória de hogy mire kell azt nem tudjuk.

Az i7 12700KF-et ebbe a lapba én biztos nem raknám bele, de ez csak részletkérdés.


Minden rosszindulat nélkül mondom, attól hogy informatikusnak tanulsz, semmit nem jelent.

Legtöbb IT ismerősöm sík hülye a hardverekhez. Nincs ezzel semmi probléma, mivel nekik más a prioritásuk, nem is kell hogy naprakészek legyenek az aktuális hardver piacról.

2022. júl. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nvidiat rakj mellé
2022. júl. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. De ő egy kisebb tvn gondolkozott de ugye szóba jöhet a monitor is a 3 tárhelyt meg arra gondoltam hogy valamennyi a rendszernek és azon felül ami marad az játékok filmek zenék programok képek tervrajzok tárolására lenne de ezek szerint akkor kurvára rosszul raktam össze mindent elméletben!😅😅😅 irok egy privátot légyszi irj vissza!
2022. júl. 24. 12:37
 6/6 anonim ***** válasza:
44%

Ezt a konfit egyátalán nem ajánlom. Komolyan egy 12. Gen I7 mellé akartok tenni egy RX 6500-at. Oda legalább 3070 de inkább 3080 a minimum.

Mivel a kártya teljesítményét kifogod tudni használni de a procijét nem.

Mondjuk egy keretet is írhattál volna de én inkább egy ilyen pct raknék össze hangalt most nem tudok írni ahhoz annyira nem értek:

Intel i5-11400F

ASUS PRIME H510M-E

Patriot Viper Steel 16GB (2x8GB) DDR4 3733MHz

FSP CMT211A

Samsung 980 1TB M.2 PCIe

Acer RE100 2.5 1TB SATA3

EVGA 850 BQ 850W 80 PLus Bronze

ASUS GeForce RTX 3060 Ti LHR

SteelSeries Rival 3 Wireless

White Shark GK-2022 SHINOBI GK-2022B

Samsung Odyssey G5 S27AG550EU

2022. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!