Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopokban lehet videókártyát...

Laptopokban lehet videókártyát cserélni?

Figyelt kérdés

szeretnék egy másik videókártyát venni, egy jobbat. de nem tudom hogy lehetséges-e egyáltalán

HP 255 G8-ról van szó :D

teljesen kezdő vagyok ezzel kapcsolatban


2022. nov. 27. 21:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
64%
Ha integrált van benne, akkor csak az alaplappal együtt.
2022. nov. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
69%

Egy, talán ördögtől való ötlet: holnap hívd fel a HP márkaszervizt, és ők adnak autentikus választ!

( A tippem az hogy nem. Ez egy olcsó laptop, ami 99.99% hogy integrált VGA-van szerelve.)

2022. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
82%

Van az 100 is...

Ebben a gépben nincs dedikált videókártya.

Cserélni nem lehet és sem hely, sem csatlakoztatási lehetőség nincs a gépen belül egy videókártyának.


Külső videókártyát lehet esetleg hozzá vásárolni.

2022. nov. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Ha a biosban rendelkezésre állnak a szükséges mikrokódok és az alaplap tápellátása elbírná a 6W helyett 15W TDPjű procikat akkor szerintem lehetne - csak egyáltalán nem érné meg.


Egy jobban felszerelt elektroműszerésznek nem téma kirántani az alaplapot, "leforrasztani" róla az APU-t és ráforrasztani egy Ryzen 3 3300U-t. A gond inkább azzal van, hogy külön ilyen procit nem nagyon lehet beszerezni, alaplapokkal együtt pedig 200$ körül megy. Innentől meg gazdasági totálkár a művelet, olcsóbb venni egy új laptopot 150-ért és ezt eladni :D

2022. nov. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
76%
Nem
2022. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Azt a lepontozást majd magyarázzátok meg. Mit mondtam rosszul? Leszarm a pontokat, van elég. De az érdekel, hogy mi a baj a válasszal? Talán nekem is el kellett volna kezdeni SoC cserén lamenteálni mint Dzsoninak?
2022. nov. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Laptopokban a videokártya csere 7-8 szorosa szokott lenni egy új laptopnak.

Gyakorlatilag ilyet csak adatmentésnél csinálunk amikor titkosítás miatt eredeti hardverrel kell indítanunk.

2022. nov. 28. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%

Tudom, hogy telejesen hiábavaló a kérés, de azért felteszem, hátha....

A szorgalmas lepontozók kifejtenék néhány mondatban, hogy mégis hogyan képzelik a videokártyacserét egy legalja laptopban?

2022. nov. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
61%
Ebben nem lehet
2022. nov. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

ma 07:31

Ezt a kérdést már is feltettem párszor, más kérdéseknél, de sosem jött válasz. Mára már feladtam hogy megfejtsem a frusztrált, értelmi-deficites kényszeres lepontozók mentális mozgatórugóit.

2022. nov. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!