Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Zenehallgatásra, illetve...

Zenehallgatásra, illetve filmekhez milyen vezetéknélküli fejhallgatót ajánlotok max. 130 000 Ft-ig?

Figyelt kérdés

2023. febr. 28. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Az átlagember 130 ezres fejhallgatóval jár, hogy ajánlani tudjon neked...
2023. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is átlagember vagyok, szóval lehetséges.
2023. febr. 28. 23:04
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

350 euró nem valami nagy pénz a nyugati országokban.

Átváltva hangzik rosszul a hazai fizetésekhez képest.

Visszatérve a kérdésre, mondjuk egy Bose QuietComfort 45 teljesen jó.

2023. febr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

sony wh1000xm4


nem a legújabb változat, de jobb nála.. duruzsol mint az álom, és nem is 130k


Aktív zajszűrő, kompakt hordozható, (gyártó szerint) 30 órás akkuidő (valójában kb 10 óra ANCvel)

2023. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sennheiser momentum 4 😊
2023. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#5 én pont olyat akarok venni, tetszik nagyon a momentum4 megjelenése. Az, illetve a sony XM5 közt agyalok, de az üzemidő/kényelem/kemény, protektív tok egyértelműen a momentum mellett szól. A sony-nak kicsit elvileg jobb a zajszűrése, de az én szintemen ez kb mindegy is. Egyedül az aggaszt, hogy sokan mondták/írták, hogy az app-ja elég macerás, illetve még mindig sok a bug. Ami azért egy 145ezres fejesnél a "na nemár"-kategória.
2023. ápr. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem tudom, momentum true wireless 2 van nekem. Soha nem volt gond vele halistennek. Ebbe zuhanyzok, és mai napig bírja. Kb másfél éves
2023. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!