Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet kikapcsolni a HP...

Hogyan lehet kikapcsolni a HP 250 G7 notebook érintőtábláját?

Figyelt kérdés

Egeret használok a notebookhoz, de sokszor bezavar ez a semmire se jó touchpad! UEFI nem ajánl meg kikapcsolási lehetőséget! Windows 11-ben az eszközkezelő se ajánl meg tiltást! Hiába törlöm a direvert, azonnal visszarakja és tovább működik.

Remélem nem csak az lesz a megoldás, hogy szétkapom a cuccot és lehúzom a touchpad csatlakozóját?



2023. márc. 8. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Természetesen "driver"
2023. márc. 8. 19:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

ezt probáltad?

2023. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Vagy itt keresd meg a legfrissebb Synaptics drivert, és annak az appjában próbáld meg.

2023. márc. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszod. Eddig nem, de hiába bökdösöm a bal felső sarkot, ezt a funkciót nem engedi a gépem... A driver a legújabb, hiszen töröltem, így a gép automatikusan letöltötte.

Plusz programot meg nem telepítenék, ha van hozzá csavarhúzóm. :-)

Megint belenyúlt ez a nyomorult pad, miközben írok, én meg ragaszkodok ahhoz, hogy letámszthassam a kezem... :-)

2023. márc. 8. 20:30
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy a Win update a gyártói legfrissebb drivert teszi fel (van , amik csak egy generic mindenhez is jót), illetve a HP oldalán lejön vele elvileg a Synaptics app is.

Azt próbáltad már, vagy csak az eszközkezelőt?

2023. márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Felpakoltam a fent ajánlott HP appot. Azon belül megkerestem a beviteli eszközöket. Ott a touchpad is. Viszont ha módosítani akarok a beállításán, ugyanaz a W11 alap beállító ablak jön fel, ami az app nélkül is. Semmilyen letíltást nem ajánl meg. A driver szorgalmas törölgetése meg fölösleges...

Lehet, én vagyok a láma, hogy egy ilyen triviálisnak tűnő beállítást nem tudok elvégezni. Az előző Asus notebook BIOS-a eleve megajánlotta az eszköz tiltását. Most a HP UEFI-je tojik az egészre...

Hamarosan nagyobb SSD- teszek bele, így lesz alkalmam lehúzni a csatlakozót...

Köszönöm a segítségeiteket. ;-)

2023. márc. 9. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!