Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem kattan/kattint a touchpad....

Nem kattan/kattint a touchpad. Javítható? És ha igen mennyiért kb?

Figyelt kérdés

Szóval a laptopom touchpadje konkrétan nem is kattan amikor kattintani szeretnék vele(ergo hardveres hiba, gondolom a mechanikajat szetnyomtam vagy nem tudom).

Először a jobb klikk b*szódott el aztán pár percre rá a bal is. Hozzátenném nem gombok vannak a touchpaden hanem egy sima lap az egész, a bal és jobb sarkát benyomva lehet kattintani.(lehetett....)

Illetve mikor lenyomom, hogy kattintanék akkor eléggé benyomódik a touchpad a laptopba.


Ezt meg tudnák javítani? Ha igen ez mennyi magyar forintba fájna nagyjából? Mert ha drága akkor hagyom inkább a fenébe annyira nem fontos. :D



2023. máj. 2. 21:40
 1/4 anonim válasza:
100%
Multitouch-ot nem támogatja? Mert akkor ugye jobb gomb helyett a dupla ujjas kattintás is jó.
2023. máj. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg drágább mint egy vezeték nélküli egér... :)


Másrészt meg amit az első ír: ha kétszer gyorsan hozzáérinted egy ujjadat a touchpadhez, akkor az bal klikk, ha egyszerre két ujjadat egyszer, akkor meg jobb klikk lesz... kivéve ha nem támogatja, de én mostanában nem találkoztam olyan laptoppal, ami nem így működne.

2023. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 P.O.C. ***** válasza:

Eleve nem értem, hogy elehet azt a vacakot használni hosszú távon egér helyett.

Max ideglenesen ha olyan helyen vagyok, ahol nem tudom asztalra rakni a gépet. Egyébként megzavarodnák tőle.


Nyilván mindent lehet cserélni, ezt is. Az ár típusonként változhat. Illetve aszerint is, hogy új gyári, vagy új utángyártott, vagy használt/bontott alkatrészről van szó.

Az sem mindegy hogy teljesen egyben van-e a gomb a tapifelülettel, vagy teljesen külön modult képez.


A legegyszerűbb ha kérsz árajánlatot kfl szervizektől.

2023. máj. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Hat igazabol ha olyan helyen vagyok akkor hasznalom azzal illetve ha agyban fekszem es ott hasznalom. Egyaltalan nem fontos szerencsere.
2023. máj. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!